Всесвіт

Директор НАСА Джим Брайденстайн: «Плутон є повноцінною планетою з сейсмоактивністю»

Глава НАСА Джим Брайденстайн виступив із заявою, що Плутон є повноцінною, а не карликовою планетою, якою вважається останні 13 років. Про це він заявив на своїй сторінці в Twitter.

24 серпня 2006 року в рамках XXVI Асамблеї Міжнародного астрономічного союзу було прийнято скоротити список планет Сонячної системи до восьми, прибравши з нього Плутон. Офіційно вчені вирішили, що Плутон не може бути повноцінною планетою, оскільки не зміг своєю гравітацією назбирати навколо себе астероїди з поясу Койпера.

За словами глави НАСА Джима Брайденстайна, вчені тоді зробили помилку, і представники агентства досі вважають Плутон планетою, а не карликовою планетою.

My favorite soundbyte of the day that probably won’t make it to TV. It came from NASA Administrator Jim Bridenstine. As a Pluto Supporter, I really appreciated this. #9wx #PlutoLoversRejoice @JimBridenstine pic.twitter.com/NdfQWW5PSZ

— Cory Reppenhagen (@CReppWx) August 23, 2019

У НАСА вважають, що в Плутона є сейсмічні активності під поверхнею, багатошарова атмосфера, органічні сполуки, зміни погоди і навіть супутники. Крім того, Плутон має навіть лавини і, можливо, рідкі океани.

Рішення про видалення Плутона зі списку планет критикують багато співробітників НАСА вже багато років. Наприклад, глава місії New Horizons Алан Стерн багаторазово повторював, що розчарований визначенням МАС, а також вважає його «неохайним і несправедливим».

Натхнення: hightech.fm


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button