Всесвіт

NASA планує експедицію на астероїд, який здатний знищити світову економіку

NASA заявило про підготовку експедиції на астероїд Психея 16, який містить великі запаси рідкісних металів. Їх видобуток і доставляння на Землю здатна знищити світову економіку і призвести до неконтрольованих наслідків.

Астероїд Психея 16 був відкритий ще в 1852 році італійським астрономом Аннібале де Гаспарісом. Дане небесне тіло курсує між орбітами Юпітера і Марса. Вчені провели його вивчення за допомогою радіолокаційних технологій і встановили, що він являє собою металеве ядро більш великого тіла. Саме тому в ньому містяться великі запаси нікелю, заліза, золота, платини та інших подібних матеріалів.

NASA вирішило перейти від слів до справи і готує експедицію на Психеї 16. Її метою є вивчення магнітних властивостей даного астероїда і розробка варіантів видобутку на ньому корисних копалин з подальшим доставленням їх на Землю. Приблизні запаси цього космічного тіла оцінюються в десятки трильйонів доларів. Саме тому експерти відзначають, що якщо ці ресурси потраплять на Землю, то вони буквально знищать світову економіку і приведуть до безлічі неконтрольованих наслідків.

Аналітики радять уважно зважити всі «за» і «проти» перед тим, як починати розвивати цей напрямок. Фахівці впевнені, подібні питання необхідно спочатку детально обговорити на міжнародному рівні, інакше в майбутньому це стане причиною для конфліктів між країнами.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


comments powered by HyperComments
Back to top button
comments powered by HyperComments