Відео

Дивну істоту знайшли в Коста-Ріці

Жінка, що йшла через ліс в Коста-Ріці, була перелякана, коли натрапила на дивну палочкоподібну істоту, що переховувалася на гілці дерева.

Відео, як повідомляється, було знято Антонієтою Мору, коли вона збирала фрукти, щоб зробити сік. Її звичайна поїздка в дику місцевість прийняла дивний оборот, коли вона помітила, що щось рухається на дереві.

«Спочатку я подумала, що це шматочок моху, — згадувала Мора, — потім я подумала, що це цвіркун, а потім я не знала, чи це такий вид богомола».

На щастя, їй вдалося зняти дивну комаху, що нагадує пучок колючих гілок, які повільно повзуть по гілці дерева. Вражена тим, що вона спостерігала, Мора дивувалася, що ніколи не бачила нічого подібного, і «я прожила все своє життя в сільській місцевості.»

Задаючись питанням, з якою істотою вона зіткнулася, Мора поділилася своїм відео в групі на Facebook, присвяченій костариканським комахам, і незабаром таємниця була вирішена одним з фахівців.

Загадковим жуком виявився вид цвіркуна, відомий як Markia espinachi. Унікальний палочкоподібний зовнішній вигляд цієї істоти насправді є просто природним камуфляжем, який захищає її від хижаків.

Натхнення: earth-chronicles.ru

Кнопка «Наверх»