Головна / Відео / З Сонця вилетів НЛО, який за розмірами в 100 разів більше Землі

З Сонця вилетів НЛО, який за розмірами в 100 разів більше Землі

За нашим світилом ведуть невпинне спостереження кілька угруповань космічних супутників, які фіксують все, що відбувається в навколосонячному просторі і передають знімки на Землю в режимі реального часу.

За весь час спостережень було зафіксовано безліч Невпізнаних літаючих Об’єктів пролітають поруч із Сонцем, іноді ці гігантські об’єкти виробляють дозаправку закачуючи в себе сонячну плазму, а іноді з нього вилітають НЛО, які за своїми розмірами перевищують діаметр нашої блакитної планети в 100 і більше разів.

Ось і зараз в черговий раз подібний гігантський об’єкт був помічений, коли вилітав зі Сонця. Такі дані передані космічними апаратами SOHO і SDO, що ведуть спостереження за світилом.

Из Солнца вылетел НЛО размерами в 100 раз больше Земли

Багато хто скаже, що це неможливо, і що будь-який об’єкт, який увійшов в розпечену атмосферу Сонця відразу б згорів, але я хочу вам нагадати, що згідно з теоріями висловленими досить відомими в наукових колах вчених існує ймовірність того, що інопланетні цивілізації можуть використовувати наше Сонце, як портал для переміщень крізь простір.

Пам’ятайте були такі популярні фільми і серіал «Зоряна брама», ось і тут відбувається щось подібне, коли величезна енергія Сонця використовується для миттєвого переміщення з однієї точки космічного простору в іншу.

 
comments powered by HyperComments