Фото

Дивні і неймовірні покарання для злочинців в наші дні (фото)

Довгі роки кормити злочинця за рахунок держави багатьом здається неефективним, тому в різних країнах світу пропонуються інші, часом дивні і навіть жахливі покарання для порушників правопорядку.

Побоюючись якихось нестандартних дій з боку ув’язненого китайської в’язниці – художника Ай Вейвея, адміністрація приставила до нього цілодобових спостерігачів.

Вони супроводжували вязня в будь-який час дня і ночі: під час сну…

…прийому їжі…

…або походів в туалет.

У в’язницях Бразилії в 2012 році почався цікавий експеримент: в’язням рекомендувалося читати, а за кожну прочитану книгу їм скорочували термін на 4 дні. Правда, на рік можна було отримати скорочення строку не більше ніж на 48 днів.

Після прочитання книги потрібно написати невелике есе, вивчивши яке, тюремна комісія приймала рішення: скоротити термін ув’язнення або залишити його без змін.

У Саудівській Аравії діє дзеркальна система покарань. Яскравим прикладом може послужити справа Алі Аль-Хавахира. Він завдав ножове поранення чоловікові і пошкодив йому хребет, потерпілий опинився прикований до інвалідного крісла. Суд постановив стягнути з Алі Аль-Хавахира великий штраф на користь потерпілого. Якщо гроші не будуть виплачені в термін, злочинцеві зроблять операцію і навмисно паралізують.

Ще один бразильський експеримент, який влаштували у в’язниці Санта-Рита-ду-Сапукаї: запропонували злочинцям виробляти електрику за допомогою обертання педалей велосипеда, сполученого з динамомашиною.

Займатися цим можна тричі на тиждень по вісім годин. Кожна відпрацьована зміна скорочує термін на день. Незважаючи на те, що кількість електроенергії, одержуваної таким чином, невелика, в’язні проявили інтерес до програми. Деякі навіть просили про переведення в Санта-Рита-ду-Сапукаї з інших тюрем.

Натхнення: fresher.ru

Кнопка «Наверх»
Закрыть