Фото

NASA показує, як буде виглядати остаточний повністю електричний X-plane X-57

NASA випустило три концептуальних зображень, що демонструють повністю електричний X-plane X-57 Maxwell до остаточної конфігурації.

НАСА показывает, как будет выглядеть окончательный полностью

Перший пілотований X-plane НАСА за два десятиліття, Х-57 показана у формі модифікації iV (Mod IV), яка включає крило з високим коефіцієнтом співвідношення сторін і гвинти крила діаметром 1,5 м для добування енергії з вихорів.

X-plane від НАСА

Розроблений з метою сприяння у розробці стандартів сертифікації, які можуть застосовуватися до електричних літаків по мірі їх появи на ринку, X-57 почався як чотиримісний звичайний легкий літак Tecnam P2006T, у якого два чотирициліндрових поршневих двигунів Rotax 912S3 були замінені на 12 електричних двигунів з індивідуальними гвинтами, плюс два гвинти більшого розміру на крилах.

За даними космічного агентства, ця остаточна конфігурація з виготовленими за індивідуальним замовленням вузькими крилами дозволить підвищити ефективність завдяки зменшенню опору в польоті. Рух для зльоту і посадки забезпечується 12 електродвигунами, що розташовані на передній крайці крила, які дозволяють Х-57 досягти крейсерської висоти.

НАСА показывает, как будет выглядеть окончательный полностью

Потім два гвинти на крилах починають працювати, коли менші двигуни дезактивуються, а їх лопаті складаються для зменшення опору. При посадці двигуни реактивує, і відцентрова сила знову відкриває лопаті.

НАСА показывает, как будет выглядеть окончательный полностью

Коли Х-57 буде повністю розроблений, він зможе підвищити ефективність польоту на 500 % при русі на високій швидкості, не створюючи при цьому викидів в атмосферу під час польоту і набагато менше шуму, ніж звичайні літаки.

За матеріалами newatlas.com

Натхнення: econet.ru


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button