Поради

Для чого керівникові необхідна діаграма Ганта

Планування і контроль різних завдань — невіддільна складова будь-якого керівника. Контролювати своєчасне виконання завдань допомагає Діаграма Ганта — графік особливо необхідний для вирішення різних проєктів. Діаграма дозволяє не забувати про доручення і працювати над декількома проєктами одночасно. Більш того, надає допомогу в боротьбі з простроченими завданнями.

Переваги діаграми Ганта

Діаграма названа в честь свого розробника Генрі Ганта. Уздовж осі розташовуються смуги початку і закінчення поставлених завдань. Друга шкала визначає виконувані проєкти. Кожен стовпчик діаграми взаємопов’язаний.

Онлайн сервіс пропонує користувачам нові можливості для управління проєктами. Завдяки діаграмі, ви чудово бачите плановане завдання і грамотно ведете свою роботу. Графік наочно відображає різні аспекти і тимчасові рамки поставлених завдань.

Створити діаграму можна в онлайн сервісі, графік доступний всім користувачам. На сторінці слід побудувати графік по запропонованім шаблонам. Порівнявши різні показники, можна відразу побачити, що зараз саме перебуває в роботі, що прострочено і вимагає підвищеної уваги. В онлайн сервісі діє дуже зручний фільтр, який допомагає користувачеві правильно орієнтуватися.

Основні переваги застосування діаграми:

• своєчасність виконання завдань;
• повний графічний огляд;
• аналіз основних пріоритетів проєкту;
• виключення помилок;
• відображення всіх термінів;
• відображення потрібної інформації.

Проєктна діяльність вимагає ретельного планування і періодичного внесення різних поправок. Коригування планів, уточнення необхідні в процесі для успішної реалізації проєкту. Розклад робочих годин, представлений в діаграмі, забезпечує грамотно і реально оцінити роботу і ресурси. Діаграма допомагає розрахувати всі терміни проєктної операції.

Структура кожного проєкту сповнена різних ланок. Виконання завдань багато в чому залежить від співробітників, фінансів та інших складових. Саме тому керівнику проєкту важливо повністю координувати зміст і терміни. Діаграма наочно показує, як здійснюється проєктна задача — розклад і виконання всіх запланованих операцій.

Для чого необхідна діаграма

Діаграма може бути застосована для вирівнювання навантажень ресурсів. Графік відмінно відображає будь-які зміни, що відбуваються при вирівнюванні. Також на графіку видно тимчасові періоди виконання завдань.

Діаграму особливо рекомендується використовувати для порівняння планованих термінів проєктів і реальних. Використання докладного графіка дозволяє будь-якому менеджеру грамотно і реально проводити аналіз діяльності.

Керівнику в жодному разі не варто скидати з рахунків користь застосування діаграми. Різні проєкти завжди не статичні і схильні до змін. Діаграма завжди враховує подібні зміни і допомагає правильно орієнтуватися в різних питаннях проєкту.

Ефективний інструмент для управління проєктами та поставленими завданнями дозволить розширити можливості діяльності. Щоб правильно вести весь аналіз, досить зареєструватися в онлайн-сервісі і почати працювати. Завдяки сервісу, всі справи співробітників завжди будуть під контролем. За допомогою діаграми можна організувати всю діяльність компанії. Для роботи на сервісі не буде потрібно встановлювати ніякого програмного забезпечення, проходити навчання і освоювати важкі навички. Використання діаграми — це простий шлях до успіху.

Кнопка «Наверх»
Закрыть