Поради

Apple: найкращий вибір сервісу для ремонту

Купуючи нові моделі ґаджетів, більшість прагне отримати не лише функціональний, але й надійний прилад, який буде довго слугувати, не потребуючи ремонту. Саме тому вибір так часто зупиняється на продукції Apple. На жаль, з часом або в результаті нещасних випадків, навіть найкращі моделі потрапляють до ремонтних майстерень. Компанія намагається справитись з проблемою завдяки відкриттю офіційних сервісів, але ситуація в Україні не дозволяє повністю вирішити питання таким шляхом.

Apple - ремонт

Проблеми офіційних сервісів

Звичайно, виробництво Apple – гарантія якісної продукції, але при прямому ударі не врятує оригінальний захисний екран, а при попаданні у воду навіть ці пристрої починають виходити з ладу через короткі замикання та корозію тонких шарів металу.

Компанія наполягає звертатись до сервісів, які працюють по алгоритмах, рекомендованих офіційно. Проте декілька проблем не дозволяють продуктивно працювати на території нашої країни:

  1. Мала кількість офіційних сервісів, що розташовані лише в кількох найбільших містах України, серйозно перешкоджає мешканцям периферії користуватись ними. Адже доведеться потратити час та кошти не лише на переїзд, але й на час очікування результатів ремонту, який може тривати декілька тижнів. Або ж доведеться долати шлях ще раз.
  2. Через малу кількість сервісів перешкоджають нормальному користуванню ними і великі черги. Довге очікування небажане для приладів, якими користуються регулярно, а для багатьох вони є єдиною можливість спілкуватися з близькими людьми без обмежень в часі та коштах. Багато користувачів працюють з ними, і робоча інформація залишається недоступною впродовж кількох тижнів ремонту.
  3. Компанія дотримується політики заміни цілих вузлів у разі поломок. Це ефективно, але надмірно дорого.

Офіційний сервіс Apple – це гарантія якісного ремонту. Але часто він не задовольняє українських клієнтів ні часом виконання роботи, ні її вартістю. Тому не варто дивуватись, що альтернативою стали ремонтні майстерні, які виконують роботи без ліцензій, і при цьому справляються з нею навіть краще.

Що пропонують приватні майстерні

На відміну від авторизованих представників, в приватних майстернях працюють з різними виробниками та моделями, що дозволяє набути великого досвіду як у виконанні ремонту, так і в швидкій діагностиці проблеми. Тому, завітавши до такого майстра, можна сподіватись на такі послуги:

  1. Миттєва діагностика. Можливість знайти причину поломки одразу при клієнтові дозволяє попередити про вартість ремонту. Чи виконувати його зараз, чи почекати, а може, купувати нову модель, можна вирішити одразу.
  2. При усуненні поломки вибирається компонентний ремонт, при якому заміні підлягає не цілий блок, а лише певна деталь, що значно знижує вартість робіт.
  3. Працюючи з постачальниками комплектуючих різних компаній, можна поставити деталь, дешевшу оригінальної. Про різницю у вартості і наслідки роботи після такої заміни майстер розповість одразу, даючи можливість вибору кращого варіанту своєму клієнтові.
  4. Коли майстер працює на себе, маючи великий досвід роботи, прискорюються строки виконання. Мало того, часто в таких сервісах працюють понаднормово, якщо є багато замовлень.
  5. Талановиті працівники не рідкість не лише у великих містах. Знайти якісні послуги не складно, можна користуватися місцевим обслуговуванням.

Mac Україна ремонтує так само ефективно, як і звичні всім iPhone. Швидке та якісне обслуговування рекламує саме себе. Навіть маючи змогу скористатись офіційним сервісом, більшість користувачів Apple вибирають звичайні майстерні, де можна швидко, недорого знешкодити проблему і отримати назад повністю функціональну модель відомого бренду.

Кнопка «Наверх»