Поради

Для чого потрібен поліграф?

І так, в якій же сфері діяльності поліграф виявиться найбільш ефективним:

Звичайно ж, при відборі кадрів. Кожній організації необхідно бути впевненою в тому, що їхні співробітники гранично чесні і не є впровадженими агентами. Це хороший спосіб уникнути появи випадкових людей і дозволить отримати точний психологічний портрет претендента.

01-09-15-foto-600x399-1

Поліграф допоможе виявити:

-психічні розлади та відхилення;
-виявити шпигуна;
-шкідливі звички (алкоголізм, схильність до азартних ігор);
-схильність до крадіжки і обману;
-злочини, вчинені в минулому;
-проблеми на попередніх місцях роботи;
-реальні сильні і слабкі сторони здобувача;
-ступінь зацікавленості в роботі;
-загальну мотивацію;
-моральні характер кандидата;
-приховані факти біографії.

Полиграф цена якого сьогодні доступна, (детектор брехні) ж знадобитися при планової перевірки персоналу. Навіщо чекати, коли щось трапитися? Регулярне тестування на поліграфі зведе до мінімуму шкоду від різних зловживань співробітників, так само поліпшить їх відповідальність і працездатність. Співробітник, який усвідомлює неминучість планової перевірки, втратить потенційну можливість переступити закон. А це в свою чергу практично виключить кримінальні злочини (крадіжки, шахрайство, хабарі).

-передача конкурентам комерційної інформації;
-отримання відкатів;
-підробка підписів і документів;
-крадіжку;
-використання службового становища в особистих цілях;

-і інші факти, що негативно впливають на прибутковість і репутацію вашого бізнесу.

Внутрішнє службове розслідування. Саме тестування на поліграфі значно прискорить пошук злочинців, допоможе зняти підозри з невинної людини і заощадить дорогоцінний час!

Підбір кандидата на вищу посаду можна здійснити, спираючись на результати поліграфічного тестування. Це дозволить:

-Виявити найбільш перспективних співробітників;
-Відсіяти кандидатів, непридатних на керівні посади;
-Розкрити істинну мотивацію персоналу;
-Виявити рівень лояльності до компанії;
-Отримати більш точний портрет кожного співробітника.

Перевірка звільнюваного персоналу. На жаль, розставання з співробітниками не завжди проходить гладко. Деякі звільняються з образою і з метою помститися колишньому роботодавцеві. Це може бути:

-передача комерційної інформації конкурентам;
-підготовка компромату на компанію;
-розголошення іншої конфіденційної інформації;
-шантаж компанії;

Це тільки найпоширеніші методи. Навіть найбільш незначні співробітники після відходу можуть завдати компанії величезний збиток, як матеріальний, так і репутаційний. Пам’ятайте про це! Якщо ви хочете, щоб звільнення проходило без подібних сюрпризів, включіть в трудовий договір пункт про обов’язкову перевірку на поліграфі при звільненні.

Незалежна судова експертиза, підготовка та надання в суді. Психофізіологічне дослідження з використання поліграфа допоможе вам вирішити складний судовий процес на вашу користь, особливо якщо він затягнувся і немає іншої можливості домовитися з конфліктуючими сторонами.

Перевірка платоспроможності потенційного позичальника. За допомогою поліграфа ви зможете дізнатися наявність злочинного наміру у позичальника при отриманні кредиту. Тільки подібні дослідження здатні гарантувати високий ступінь достовірності отриманої інформації.

Так само наші експерти виявлять:

-Чи не фальсифікувалися документи, представлені в банк позичальником;
– Чи планує позичальник дотримуватися умов цільового використання кредиту;
– Чи не сховав він інформацію про рахунки і кредити в інших банках;
– І багато іншого, що входить у поняття «управління кредитним ризиком

Результати перевірки на поліграфі значно знизять ризик не повернення кредиту фізичною особою, а й позитивно позначиться при перевірці кредитного досьє перевіряючим.

Оцінка інформації, що надається в страхову компанію. Тестування на поліграфі (детекторі брехні) дозволить з’ясувати:

-Чи не має страхувальник життя смертельних захворювань;
-Чи не є намір отримати виплату звичайним шахрайством, наприклад, у випадки ДТП.

Включення в страховий договір умови про обов’язкову перевірку на поліграфі перед великими виплатами значно знизить фінансовий ризик і відлякає шахраїв від вашої компанії.

Перевірка потенційних спадкоємців. Тестування на поліграфі здатне дізнатися які ж насправді наміри ваших потенційних кандидатів у спадкоємці. Чи не приховують вони злий умисел, такий як вбивство і чи не почнуть його планувати після складання заповіту? А так само не промотають вони залишене в спадок майно?

Відбір і перевірка домашнього персоналу. Детектор брехні використовується не тільки в бізнесі, але і скрізь, де ключову роль відіграє довіра між людьми. Одна з таких сфер – наймання домашнього персоналу. Наприклад, няні, домробітниці, доглядальниці, кухарі, особисті водії. Дуже важливо бути впевненим у тому, що няню можна залишити наодинці з дитиною, а домробітниця в ході збирання не прибере до рук випадково забуті на столику гроші або коштовності. В результаті перевірки вся суттєва інформація буде до ведена до вас, і ви зможете приймати рішення про прийом на роботу виважено і впевнено.

Виявлення подружньої невірності. Проблеми сімейних відносин. Як вчинити, якщо ви сумніваєтеся в вірності чоловіка або дружини? Як дізнатися правду про вчинки і наміри людини, з яким ви перебуваєте в шлюбі?

Рекомендуємо провести тестування на поліграфі, який дозволить з великою ймовірністю виявити правду і брехню в словах близьких людей, а також справжні мотиви їх вчинків.
Наші експерти складуть для вас оптимальну схему, «легенду» використання поліграфа. Таке тестування буде сприйнято об’єктом, як необхідна процедура, спрямована на чесний і відкритий дозвіл непростої сімейної ситуації.

Перевірка перед вступ у шлюб. Для визначення майбутніх обов’язків і захисту майнових інтересів заключають шлюбні договори. А поліграфічне тестування дасть змогу пересвідчитися в чистоті намірів вашої другої половинки. Адже ні для кого, ні секрет, що існує таке поняття як шлюб за розрахунком. Наші професіонали захистять ваше майбутнє і відновлять довіру до обранця чи обраниці.

Захист честі та гідності. Припустимо, що ви публічно заявили про якийсь факт, а насправді факту не було. У такому випадку тестування на поліграфі покаже, що ви щиро вважали факт дійсним, і зробить ваші помисли абсолютно чистими. Іншими словами ви не навмисно ввели в оману, а це змусить зовсім по-іншому поглянути на негативну ситуацію.

Виявлення у підлітків схильностей суїциду та наркоманії. Сучасні дослідження психологів показали, що наявність у підлітків суїцидальних думок це лякаюче часте явище. Тому якщо ви помітили у своєї дитини дивацтва в поведінці, агресію до оточуючих, труднощі в спілкуванні з однолітками чи знайшли тематичну літературу, і не змогли це пояснити. Проведіть діагностику на поліграфі – в даному випадку це реальний спосіб довіри до дитини.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button