Поради

Що варто подивитися в місті Тернопіль

Тернопіль є невеликим і дуже привабливим центром Галичини. Всім туристам, які ніколи не бували в цьому місті, обов’язково варто його відвідати, щоб подивитися на мальовничі рельєфи, затишні красиві вулички, а також поспілкуватися з доброзичливими місцевими жителями. ТОП місць у Тернополі, які варто відвідати, допоможе скласти графік.

Тернопіль зараз

У наш час Тернопіль – обласний центр України з населенням близько 200 тисяч осіб. Через тісний зв’язок із західними країнами, в оформленні вулиць, культурі та світосприйняття жителів простежуються Європейські мотиви.

Які місця варто відвідати

До основних туристичних місць місті Тернопіль відносять:

* Тернопільський ставок.
* Парк імені Тараса Шевченка.
* Парк національного відродження.

Тернопільський ставок

Тернопільський ставок був заснований майже в той же час, що і саме місто. Ця водойма займає близько 300 гектарів і славиться неймовірно чистою водою. Також на території парку туристів очікують красиві фонтани, виконані в цікавому стилі, і Гідропарк, де точно сподобається дітям. Навколо парку є безліч готелів і ресторанів. Ставок дуже великий, тому всі бажаючі можуть покататися на воді: на ньому курсують два теплоходи. Взимку Тернопільський ставок – найбільша в Україні ковзанка. Дана водойма – візитна картка міста.

До речі, якщо ви збираєте в Тернопіль на кілька днів – тут https://ternopil.info/hotels/ можете вибрати готель.

Парк імені Тараса Шевченка

Парк відпочинку імені Тараса Шевченка розташувався неподалік від Тернопільського ставка, а водойма цього парку навіть з’єднана зі ставком спеціальним каналом. У парку будь-хто знайде собі розвагу до душі: там є і спортивні комплекси, і пляжі, і катамарани. Любителям культури на території парку теж не буде нудно: там можна зустріти безліч найкрасивіших скульптур, каскадний фонтан і неймовірні зелені алеї.

Парк національного відродження

Парк національного відродження з’явився в Тернополі не так давно – в 1978 році місцеві жителі висунули таку ініціативу. Багато що в цьому парку зроблено городянами самостійно. Сьогодні в цьому парку відпочивають як жителі, так і туристи. До речі, тут https://ternopil.info/restoran/ можна вибрати ресторан, якщо ви хочете відпочити і поїсти в приємній атмосфері.

Парк цікавий своїм рельєфом, а також круглими кронами дерев, які завжди приваблюють цікавих туристів. Найбільш масштабним і видатним пам’ятником в цьому парку вважається літак, що летить в небо. Там же знаходиться майданчик для концертів і фестивалів – Співоче поле, яке стало першим в Україні. Глядачів концертів чекають комфортні умови і гарний настрій.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button