Ґаджети

Для Nintendo Switch випущений дивний VR-шолом (8 фото)

Власники приставки Nintendo Switch завдяки новому набору від компанії Nintendo зможуть самостійно сконструювати шолом віртуальної реальності. Оригінальні шоломи можуть виглядати як гармата, фотоапарат або як деякі тварини.

У приставці Nintendo Switch передбачені розбірні, відстібуючі геймпади «джойкони». Така особливість дозволяє компанії Nintendo створювати конструкторські набори серії Labo. Комплекти Labo для віртуальних шоломів забезпечені викрійками з картону для конструювання шолома, в який вставляється приставка Switch з двома екранами, окремими для кожного ока користувача.

Залежно від класу гри користувач може зібрати індивідуальний віртуальний шолом однієї з п’яти модифікацій: птаха, слона, фотоапарата або стандартного виду. Для кожного шолома передбачено індивідуальне підключення «джойконів», що забезпечує комфорт для геймера при використанні конкретної гри.

Продаж нових VR-комплектів серії Nintendo Labo розпочнеться 12 квітня за ціною 80 доларів. Які саме ігри будуть підходити для нових ігрових аксесуарів, невідомо.

Джерело: nintendo.ru

Натхнення: 24gadget.ru

Кнопка «Наверх»
Закрыть