Технології

До 2023 року в Японії з’являться літаючі автомобілі (відео)

Коли ви уявляєте собі міста майбутнього, ви напевно фантазуєте про літаючі машини. Японський уряд теж вважає, що футуристичні міста повинні бути саме такими, тому зараз він вкладає гроші в розробку літаючих автомобілів з метою комерціалізації цього виду транспорту вже в 2023 році, про це повідомляє The Japan Times.

SKYDRIVE
Модель SD-XX

Зараз у світі є багато концепцій і розробок літаючих автомобілів, в цій сфері лідирують такі компанії, як Airbus, Boeing і Uber. Мрія про швидке повітряне пересування по місту на власному авто живе в серцях багатьох, а особливо вірно це для Японії, країни, яка вже давно диктує нам «футуристичні тренди».

Японський SkyDrive – це один з нових стартапів літаючих автомобілів. Зовсім недавно компанія показала SD-XX, двомісний літак eVTOL, розміром приблизно з автомобіль, дальність польоту якого дорівнює кільком десяткам кілометрів з максимальною швидкістю в 100 кілометрів на годину. SkyDrive сподівається завершити свої перші льотні випробування цього літа, повідомляє The Japan Times.

«Ми розглядаємо можливість запуску служби повітряного таксі в великих містах, будь то Осака або Токіо, з початковими польотами над морем, оскільки було б занадто ризиковано спочатку літати над людьми», – розповів генеральний директор SkyDrive Томохіро Фукудзава, колишній інженер Toyota. Він також зазначив, що зараз компанія активно нарощує команду і це тільки збільшує темпи розвитку.

Стартап планує почати з кругових поїздок по різних туристичних точках, включаючи Universal Studios Japan.

«Первісна модель буде літати в основному на автопілоті, але вона не є 100% автономною, тому пілоту потрібно буде керувати нею в разі надзвичайної ситуації», – сказав Фукудзава.
На сьогодні мета стартапу – продати не менше 100 автомобілів до 2028 року.

Натхнення: www.popmech.ru


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button