Поради

Допоможіть собі сформулювати, усвідомити та розв’язувати проблему разом із психотерапевтом онлайн

Маючи фізичний біль, ви відразу звертаєтеся за допомогою до фахівця. Те саме необхідно робити та у разі душевного нездужання. Не бійтеся звертатися по допомогу. Це не соромно і психотерапевт онлайн допоможе. Це допоможе уникнути безлічі негативних наслідків та супутніх захворювань.

Звертайтеся до психотерапевта, якщо ви відчуваєте:

  • Панічні атаки;
  • хронічний стрес;
  • Нервові зриви яких страждають оточуючі вас близькі люди;
  • Депресію;
  • Тривожний стан;
  • Психологічну травму у зв’язку із наслідками пережитого насильства;
  • Перепади настрою та інші психологічні проблеми.

Кваліфікований лікар допоможе розібратися з причинами та усунути наслідки проблем. Звертаючись до Трітфілда, ви вибираєте найкоротший шлях до лікування.

Як вибрати відповідного фахівця та не помилитися?

Абсолютно всі співробітники клініки є високопрофесійними фахівцями, які мають відповідну освіту та безліч сертифікатів. Також у наших фахівців великий досвід роботи в офлайн та онлайн терапії. Познайомитись ближче, дізнатися детальніше про кожного лікаря та вибрати собі фахівця ви можете у галереї нашого сайту. Для вибору відповідної вам кандидатури ви можете використовувати фільтр або звернутися до нас. Уточнивши всі деталі та нюанси конкретно вашого випадку, ми підберемо кращого спеціаліста спеціально для вашого конкретного випадку.

Чи ефективні онлайн консультації у будь-яких випадках?

Досвідченим шляхом було доведено, що онлайн сесії та терапія з відеозв’язку така де ефективна, як і тет-а-тет зустрічі з психотерапевтом. Зараз, коли багато пацієнтів перебувають не те що у різних країнах, а навіть на різних континентах, вони мають можливість проводити лікувальні сесії у будь-який час. Це завжди допомагає бути емоційно стабільними й не посилювати проблему.

Відео консультації проводяться у попередньо встановлений зручний для обох сторін час. Всі розмови та деталі лікування є повністю конфіденційними. Будьте впевнені, що надійність співпраці з нашою клінікою вам допоможе. Адже ми працюємо вже багато років у сфері психології.

Жителі понад 50 країн світу вже переконалися у високому професіоналізмі та ефективності психотерапевтичного лікування онлайн із Тріфіод. Стати та ви одним із тисяч задоволених клієнтів нашої клініки. Звертайтесь до нас уже зараз. Обіцяємо, що ви не пошкодуєте про своє рішення. Нехай ваше життя стане яскравішим і світлішим.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button