Поради

Smile Lab: встановлення сапфірових брекетів у Києві

Люди, які зіткнулися з проблемою нерівного зубного ряду, змушені користуватися сучасними системами для вирівнювання зубів. Стоматологія Smile Lab https://smilelab.kiev.ua/posluhy/ortodontiya/sapfirovi-brekety/ пропонує встановлення сапфірових брекетів. Чимало людей комплексують через носіння допоміжних конструкцій на зубах. Проте брекети сапфірові мають прозорі замки та майже непомітні у ротовій порожнині. 

Особливості та переваги сапфірових брекет-систем

Пацієнти, які бажають виправити прикус та добитися ідеальної рівності зубного ряду, вдаються до носіння брекет-систем. Сьогодні виробники пропонують кілька видів таких конструкцій, проте сапфірові брекети, ціна на які доступна для багатьох користувачів, набули найбільшої популярності. Цьому сприяють особливості матеріалу та властивості самих брекетів. 

  • Сапфірові конструкції майже непомітні на зубах. Потрібно знаходитися близько до співрозмовника, щоб розгледіти допоміжну конструкцію на зубах. 
  • Брекети виготовляють з монокристалічного сапфіру. Штучний матеріал підходить для використання у різноманітних клінічних випадках. 
  • У складі конструкції немає металу, тому система не викликає алергічних реакцій у пацієнтів з чутливістю до сторонніх матеріалів. 
  • Швидкий процес адаптації до брекет-системи, оскільки вона не містить гострих кутів. 
  • Естетичний вигляд: конструкція виглядає акуратно та стримано, не акцентує увагу на зубах. 

Властивості штучних сапфірів забезпечують конструкції підвищену міцність. Система добре кріпиться на зубах завдяки використанню спеціальних замків. Тому користувач не відчуватиме дискомфорту від носіння сапфірових брекетів. 

Кому варто встановити сапфірові брекети

Сьогодні за допомогою брекет-систем можна вирішити багато проблем з зубами. Перш за все їх рекомендовано встановлювати в таких випадках:

  • якщо потрібно скоригувати прикус людини;
  • систему необхідно встановити на білосніжні зуби: прозорі брекети, ціна яких доступніша за звичайні, чудово впораються з завданням;
  • сапфірові брекети добре виправляють зуби, які ростуть в неправильному положенні;
  • потрібно виправити зубний ряд, не привертаючи уваги до рота людини. 

Протипоказаннями до встановлення системи з сапфірів стають жовті зуби у пацієнта (особливості відтінку емалі), запалення у ротовій порожнині, ураження карієсом зубної емалі. Якщо у людини маленькі короткі зуби, сапфірові брекети замінюють іншими конструкціями. 

Як відбувається підготовка до встановлення системи зі штучних сапфірів

Клініка Smile Lab пропонує швидке встановлення сапфірових брекетів. Перш за все потрібно записатися на прийом на сайті стоматологічного центру чи за контактними номерами телефонів. Лікарі проводять первинний огляд, де окреслюється комплекс проблем та визначаються методи їхнього подолання. 

Наступним етапом стає підготовка ротової порожнини до встановлення системи. Якщо є необхідність, стоматологи лікують карієс, пломбують дірки, усувають зубний камінь тощо. Завершальною фазою стане виготовлення брекет-системи за індивідуальними розмірами пацієнта. 

Щоб конструкція служила протягом необхідного періоду, потрібно правильно за нею доглядати. Людям, які носять брекет-системи, потрібно чистити зуби після кожного прийому їжі спеціальною щіткою. Слід постійно користуватися зубною ниткою. Щоб між зубами та конструкцією не накопичувалися бактерії, варто скоротити вживання м’якої та в’язкої їжі. 

Smile Lab пропонує швидке та доступне лікування зубів включно зі встановленням сучасних брекет-систем. Лікарі клініки мають високу кваліфікацію, досвід роботи та постійно підвищують майстерність на спеціальних курсах. 


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button