Земля

Дослідження: Блискавки вражають в основному чоловіків

Дві третини блискавок, що потрапляють у людей, припадають на представників чоловічої статі, заявляють вчені, які виявили дивовижну статистичну закономірність. Пояснити це можна лише припущенням про те, що чоловікам, у силу природної схильності до ризику, не сидиться вдома під час грози. Ну або тим, що Зевс, який, як відомо, завідує громом і блискавками, намагається не вражати жінок електричними розрядами без особливої необхідності.

614ae27c0bb04844811cc7cd67c79931

Шанс стати жертвою удару блискавки, як відзначають дослідники, завжди присутній, якщо ви розгулюєте під відкритим небом в грозу. В більшості таких випадків, ефектний удар стихії обертається смертю потерпілого, однак шанси вижити все ж є. Справа в тому, що при певних умовах, колосальної потужності електричний заряд, який несе в собі блискавка, проходить крізь тіло так швидко, що не встигає завдати шкоди важливим внутрішнім органам.

“Щасливчики”, які зазнали удару блискавки і вижили, можуть похвалитися унікальними візерунками на тілі, що нагадують татуювання з якимись хитромудрими рослинами. Така відмітка свідчить про те, що в момент удару трісли капіляри. Подейкують, що люди, у яких вдарила блискавка, володіють надздібностями.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button