Наука

Дослідження підтвердили, що німецькі вівчарки люблять господарів більше за інших порід

Навіть якщо у вас немає собаки, то ви все одно знаєте, що ці тварини неймовірно віддані! Цікаво, що деякі породи прив’язуються до своїх господарів більше, ніж інші.

Image by AnjaGh from Pixabay

Вчені з Університету Еморі, США, проводили дослідження мозку німецьких вівчарок, і результати їх дуже здивували!  Виявилося, що ця порода не просто любить своїх господарів, німецькі вівчарки бачать у власниках свою сім’ю і шукають у них емоційної підтримки більше, ніж будь-які інші собаки.

Дослідження показало, що центр винагороди в мозку німецьких вівчарок активувався запахом власника, а це означає, що вони бачать свого власника в такому ж світлі, як і улюблені ласощі. Більш того, собаки шукають схвалення і уваги тільки у свого власника.

Цікаво, що вчені також виявили, що ці собаки потребують емоційної підтримки від своїх власників, як і немовлята. Наприклад, коли кішки і коні налякані, вони тікають від людей. Однак, коли собака налякана, вона біжить до свого господаря, щоб відчути захист і безпеку. Німецькі вівчарки схожі на дітей, і вони люблять вас більше, ніж ви можете собі уявити!


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button