Земля

Дрони-серфери зберуть дані про урагани у відкритому океані

У США випустять у відкритий океан плаваючих дронів для вивчення ураганів. Вони зберуть дані для Національної метеорологічної служби та інших відомств.

Дрони американської компанії Saildrone з Сан-Франциско приводяться в рух вітром, а енергія, необхідна для живлення бортової електроніки, надходить від сонячних батарей. Вони можуть працювати дистанційно або автономно по заданих подорожнім точкам і виконувати місії тривалістю в 12 місяців. Компанія пропонує судна в якості рішень MAAS (Mission-as-a-Service) або DAAS (Data-as-a-Service), і вони вже пройшли більше 500 000 морських миль в Арктиці, Антарктиді, Тихому й Атлантичному океанах.

Дрони Saildrone Explorers оснащені міцними «крилами» висотою 5 м. Вони допомагають справлятися їм з вітром в самому серці ураганів. До випуску дронів у відкрите море вони проходили випробування п’ять місяців під час зимових штормів в північній частині Тихого океану.

Дрони-серфери зберуть дані про урагани у відкритому океані
saildrone

Урагани не тільки представляють серйозну загрозу для безпеки людей, а й завдають матеріальної шкоди прибережним районам США на суму близько $ 54 млрд. Вчені сподіваються, що місія з вивчення штормів поліпшить їх прогнозування.

Дані з дронів будуть доступні для співробітників Національної метеорологічної служби США та інших відомств.

Натхнення: hightech.fm


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button