Фото

Дуже рідкісна риба викинулася на узбережжі Каліфорнії

Рідкісна риба, яка мешкає тільки в Південній півкулі, викинулася на узбережжі Санта-Барбари в Каліфорнії, повідомляє «Бі-бі-сі».

Поява риби-сонця довжиною 2,1 метра спантеличило вчених: незрозуміло, як риба, яку ще називають «обманщиком», опинилася так далеко від своїх рідних вод.

Інтерн з Каліфорнійського університету (США) зауважив «чужоземку» у природному заповіднику Коал-Ойл-Пойнт. Дослідникам знадобилося кілька днів, щоб ідентифікувати вид риби, яку вперше виявили тільки в 2014 році.

Фото гігантської риби було опубліковано на сторінці заповідника в «Фейсбуці», і експерти з усього світу взяли участь в ідентифікації істоти.

Рибу-сонце прозвали «обманщиком», тому, що їй вдавалося переховуватися від вчених довгі роки.

Маріанна Ньєгаард, морський біолог, яка виявила рибу і дала їй ім’я, говорить, що «мало зі стільця не впала, коли побачила фотографії викинутої на каліфорнійський берег риби.

«Коли з’явилися більш чіткі знімки, сумнівів не залишилося, — каже вона. — Найцікавіше — що змусило рибу перетнути екватор».

«Обманщик» важить до 2 тонн. Зазвичай ці риби віддають перевагу більш помірним водиам, наприклад, вздовж узбережжя Чилі, Нової Зеландії.

Очень редкая рыба выбросилась на побережье Калифорнии

Очень редкая рыба выбросилась на побережье Калифорнии

Очень редкая рыба выбросилась на побережье Калифорнии

Кнопка «Наверх»
Закрыть