Авто

Джип повністю перейшов на електрику в Європі

Нові моделі доповнять лінійку моделей 4XE plug-in hybrid, оснащених силовими установками з можливістю зовнішньої підзарядки, на яку зараз припадає більше 25% від загального числа європейських продажів бренду. На таких ринках, як французький, частка моделей Jeep 4XE перевищила позначку 50% від загального числа продажів. В Італії, яка є найбільшим європейським ринком для Jeep, бренд вийшов в лідери ринку автомобілів зі зниженим рівнем шкідливих викидів, до якого відносяться електромобілі на акумуляторних батареях (BEV) і гібриди з можливістю підзарядки, повідомляє elektrovesti.net.

Нові моделі виходять на ринок з системою, до складу якої входить новий чотирициліндровий бензиновий двигун з турбонаддувом. Його обсяг становить 1,5 л, потужність максимальна – 130 к.с., а крутний момент – 240 Н/м. Мотор агрегатується з новою семиступінчастою трансмісією 7HDT300 з двома зчепленнями.

Силова установка також має вбудований 48-вольтовий електромотор, потужністю 15 кВт (20 к.с.). Крутний момент становить 55 Н/м (135 Н / м на рівні входу в трансмісію). Цей агрегат здатний приводити в рух колеса навіть в разі, якщо ДВЗ вимкнений. Нові версії забезпечують до 15% зниження витрати палива і викидів СО2 в порівнянні з колишніми бензиновими моделями.

Нові Jeep Renegade і Compass e-Hybrid можуть рухатися з використанням тільки електромотора (при вимкненому бензиновому двигуні) за різними сценаріями. Це стало можливим завдяки набору режимів роботи електричної системи автомобіля Ev. До них відносяться:

  • e-Launch (електричний старт): початок руху автомобіля з використанням тільки електромотора – на початку поїздки або при відновленні руху після зупинки на світлофорах
  • e-Creeping (рух на наднизькій швидкості): електромотор забезпечує початок руху так, як це зазвичай роблять автоматичні коробки передач, на швидкості в діапазоні від нуля до такої, яку забезпечує бензиновий двигун на холостих обертах при включеній першій або задній передачі
  • e-Queueing (рух в пробці): автомобіль може рухатися за допомогою тільки електродвигуна, використовуючи режим зупинка і рух)
  • e-Parking (парковка): спрощує паркувальні маневри, які можна здійснювати з використанням тільки електричної тяги, що робить такий рух зручним і безшумним

Прийом замовлень на нові моделі вже відкритий в Італії, Німеччині та Франції.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button