Авто

Представлено пристрій, здатний за 8 хв зарядити електрокар на 200 км ходу

Шведсько-швейцарська компанія ABB представила 350-кіловатний зарядний пристрій, за допомогою якого, як стверджується, що за вісім хвилин можна буде поповнити запас ходу електромобіля приблизно на 200 кілометрів. Поки, втім, на ринку немає електромобілів, які підтримують таку зарядку.

ABB представила дану систему під назвою Terra High Power на міжнародній виставці Hannover Messe, повідомляє портал Electrek. Хоча компанія заявляє, що це «перша 350-кіловатна зарядна система для електромобілів», подібні розробки вже є: наприклад, у фірми Chargepoint; крім того, над будівництвом станцій високошвидкісної зарядки працює Porsche. При цьому, наприклад, швидкісні зарядні станції Supercharger від Tesla забезпечують зарядну потужність усього до 120 кіловат.

Втім, на жаль, на ринку поки немає електромобілів, які б можна було підзарядити з такою швидкістю (на 200 км ходу за 8 хвилин). Як пише New Atlas, більшість з них підтримують зарядку потужністю не більше 50 кіловат (новий Nissan Leaf, наприклад, підтримує зарядку потужністю 100 кіловат; Tesla Model 3, за деякими чутками, повинна була «вміти» заряджатися при потужності 184-210 кіловат, однак на даний момент потужність зарядки моделі обмежена 100 кіловатами). Можливо, така швидка зарядка стане можливою, коли з’являться електромобілі із зарядними модулями, що працюють з напругою 800 вольт: однією з таких машин, як очікується, стане Porsche Mission E.

Натхнення: www.popmech.ru


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button