Поради

Ефективні способи вивчення англійських слів.

интернет магазин книгВважається, що людина знає мову, коли вона може висловити нею свою думку і почуття. Це напряму залежить від словникового запасу. Та як би вам не хотілось, але знати все просто неможливо. Навіть люди, які народились і виросли в англомовній країні, за все життя не зможуть вивчити всі існуючі слова. Але знати основний, загальновживаний набір вам просто необхідно. На полицях книжкового інтернет магазину http://www.bookletka.com/ є підручники, користуючись якими можна самостійно вивчити іноземну мову. Головне – це ваше бажання. Щоб знайти найефективніший спосіб вивчення англійської, скористайтесь порадами:

1. Нові слова бажано вивчати в контексті. Одна справа, коли ви вивчаєте звучання нового слова і заучуєте його переклад. Зовсім інша – коли ви чуєте, як вживається це слово в реченні і який воно має сенс в конкретному застосуванні. Часто буває так, що в різних контекстах одне слово має різні значення.

2. Вивчіть всі існуючі форми слова. Кожне слово може мати багато форм. Особливо труднощі в запам’ятовуванні викликають дієслова. Часто, змінивши лише прийменник, який стоїть після дієслова, можна отримати зовсім інше значення слова. Також особливої уваги потребують теми: «Множина іменника» та « Неправильні дієслова». Тому одного запам’ятовування слова в контексті буде замало для вивчення англійської мови.

3. Не забувайте про тлумачні словники. Машинальне заучування – не найкращий спосіб вивчення іноземної мови. Читайте значення кожного нового слова в тлумачному словнику. Так ви навчитеся мислити англійською, поповните свій словниковий запас.

4. Скажіть «ні!» онлайн-перекладачам. Намагайтесь перекладати речення самостійно, дивлячись у словниках тільки значення незрозумілих слів. Якщо ви намагаєтесь перекласти повне речення в онлайн-перекладачі – отримаєте нісенітницю. Це відбувається не тому, що перекладач не знає слів, а тому що в двох мовах відрізняється граматика.

5. Метод карток Виберіть певну кількість слів, які плануєте вивчити за тиждень. Розділіть їх на три групи: зовсім незнайомі, не зовсім засвоєні, добре знайомі. У вільні хвилини вивчайте незнайомі слова і перекладайте їх у другу групу. Постійно повторюйте слова другої групи, щоб добре їх засвоїти. Все вивчене перекладайте до третьої групи і не забувайте його постійно повторювати. Через тиждень поповніть 1 групу слів новими.

6. Підбирайте антоніми та синоніми до вивчених слів. Такі ланцюжки допоможуть вам при спілкуванні в подальшому.

7. Тематичний акцент. Якщо ви розглядаєте певну тему, спробуйте вивчити якнайбільше слів, висловів, фраз, які можуть вам знадобитися в розмові. Йдете в ресторан – є нагода вивчити фрази, які стосуються етикету. Їдете за кордон – тут вам знадобиться інший набір фраз.

8. Запис вивчених слів. Обов’язково записуйте нові слова, щоб завжди мати змогу їх повторити. Не важливо, як ви це будете робити – за темами, за алфавітом, за послідовністю вивчення. Головне, щоб ви самі знали цей порядок.

9. Словниковий календар. Привчіться вивчати хоч одне слово за день. Запишіть його в спеціальний календар. Для цієї мети підійдуть і звичайні зошити. Так ви зможете вивчати мінімум 30 нових слів. Обов’язково їх постійно повторюйте.

10. Використовуйте нові слова в своїй мові. Не соромтесь нове вивчене слово вживати в своїй розмові – так воно швидше запам’ятається. Купуйте в інтернет-магазині «Буклетка» необхідні підручники і, користуючись нашими порадами, із задоволенням вчіть англійську мову!


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button