Здоров'я

Ефективне лікування геморою з використанням латексних кілець у Клініці Біляка

Лігування внутрішніх гемороїдальних вузлів – це мініінвазивна безкровна операція, яка полягає в накладенні кілець із латексу або силікону. Вони призводять до відмирання вузлів внаслідок порушення кровообігу. Лігування є щадним методом лікування, виступає альтернативою радикальному хірургічному втручанню при геморої 2 та 3 стадії, дозволяє забути про хворобу в найкоротший термін. Головне – не потребує госпіталізації та складної підготовки. Великий досвід хірургів-проктологів Клініки Біляка дозволяє зробити втручання мінімально травматичним для пацієнта.

Детальніше про щадний метод лікування геморою

Захоплення вузла лігатурою призводить до інтенсивного здавлювання судини та припинення кровопостачання. Упродовж 11–14 днів вузол повністю відмирає, відторгається та виходить під час дефекації. На його місці утворюється сполучна тканина, остаточне загоєння відбувається без рубців і шрамів.

Важливо: при всій своїй простоті та невеликій ціні лікування геморою латексними кільцями характеризується високою результативністю (за умови дотримання рекомендацій лікаря). У більшості випадків пацієнтам не потрібна додаткова терапія.

Не варто намагатися подолати хворобу самостійно, щоб уникнути погіршення стану здоров’я. Запишіться на консультацію до проктолога Клініки Біляка. Досвідчені фахівці проведуть комплексне обстеження, спланують ефективну щадну програму лікування та допоможуть забути про делікатну проблему.

Переваги лігування

Встановлення латексних кілець проводять під місцевою анестезією. Пацієнту не потрібно лягати в лікарню, операція триває лише 10–15 хвилин. Завдяки латексному лігуванню хронічний геморой 2 та 3 стадії усувають без складного хірургічного втручання.

У Клініці Біляка спеціалісти застосовують сучасні механічні та вакуумні лігатори, якісні витратні матеріали, що дозволяє пацієнтам оцінити наступні переваги:

  • безкровність втручання;
  • прицільне накладання лігатурних кілець на судинну ніжку сплетення;
  • відсутність рубцевих змін і шрамів на місці проведення маніпуляції;
  • мінімальний ризик ускладнень;
  • відсутність травмування навколишніх здорових тканин;
  • швидкий ефект.

Маніпуляцію виконують в умовах амбулаторної операційної. Підготовка мінімальна, її можна пройти в день процедури. Щоб дізнатися більше про методи лігування геморою або отримати якісне лікування, запишіться на консультацію до проктолога Клініки Біляка.

Показання та протипоказання до лігування

Накладання латексних кілець проводять при внутрішньому геморої 2 та 3 стадії, коли вузли значно збільшуються в обсязі та спричиняють біль. Подальше протікання захворювання характеризується:

  • випаданням гемороїдальних вузлів;
  • систематичними кровотечами під час випорожнення;
  • болем, свербінням, печінням у задньому проході;
  • відчуттям переповненості прямої кишки та ін.

Протипоказаннями до лігування виступають ВІЛ, хвороба Крона, а також вживання «Аспірину» та «Плавіксу».

Особливості щадної операції

Процедура лігування гемороїдальних вузлів безболісна, вона не вимагає використання анестезії. Лікар оглядає анальний канал, обробляє стінки кишки антисептиком, після чого через просвіт аноскопа вводить механічний або вакуумний лігатор, виділяє вузол. Потім м’яким затискачем втягує його всередину головки приладу та закидає туге латексне кільце, яке міцно віджимає судинну ніжку, повністю перекриваючи кровопостачання.

Важливо: лігатура виготовлена ??з натурального гіпоалергенного матеріалу, інертна до мікробів і безпечна для організму.

Процедура за часом не перевищує 10–15 хвилин. За одну маніпуляцію проводять лігування від одного до чотирьох вузлів. Відповідно, чим більше їх виявлено, тим більше знадобиться візитів до лікаря.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button