Ґаджети

Експерти: Голосові помічники поступово витіснять з ринку смартфони

З часом голосові помічники стануть настільки багатофункціональні і популярні, що витіснять з ринку смартфони. Такої думки дотримуються експерти, спостерігаючи за динамікою розвитку технологій.


Голосові помічники почали з’являтися не так давно, потім ними обладнали смартфони, щоб полегшити життя користувачів. Приміром, в 2010 році світ побачила розробка Apple Siri. Однак раніше функціонал таких ПО був обмежений складанням маршруту або введенням пошукових запитів, а зараз вони допомагають регулювати освітлення в будинку або допомагати при водінні. Крім того, помітно зросла кількість пристроїв, на яких поширені голосові помічники.

Багато експертів вважають, що голосові помічники прив’язані до однієї ОС, але це не так, і більшість з них можуть бути використані на пристроях з іншою «операційкою». Такими темпами смартфони незабаром втратять своє лідерство на ринку. Є у віртуальних помічників і мінус, що полягає в простоті розкрадання інформації, що зберігається в «пам’яті» та загрожує безпеці користувача.

Кнопка «Наверх»
Закрыть