Відео

Експерти перерахували 25 найбільш небезпечних явищ у природі

Природні катастрофи є одними з найбільш руйнівних явищ на Землі. Експерти вирішили розрахувати, які з них є найбільш небезпечними для людини.

Після підрахунку зібраних даних, які включали найбільшу кількість жертв і руйнувань, першу позицію в рейтингу зайняли лісові пожежі, спровоковані людською недбалістю, посушливим сезоном або розрядом блискавки. Експерти кажуть, що більше 330 000 людей помирає щороку від впливу високих температур. Дивно, але другим за небезпекою зазначене виверження в лімнічних водоймах, які викидали велику кількість СО2, токсичного для людського організму. Трійку лідерів замикають лавини разом з буревіями.

Відзначалися також цікаві явища на зразок електричних бур під час виверження вулканів, за якими йшли посуха, пилові “хабуби”, ерозія і землетрусу. Серед найбільш “шокованих” факторів фахівці називали повені, смерчі, урагани, цунамі, а також підводні торнадо. Особливу увагу громадськості викликали пожежі в лісах Амазонії, які тривають досі. Крім катастрофічного викиду тонн вуглекислого газу в атмосферу, під час цього явища постраждали 906 тисяч гектарів насаджень, незліченна кількість тварин і двоє людей.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button