Головна / Ґаджети / Експерти поділилися цікавими фактами про iPhone

Експерти поділилися цікавими фактами про iPhone

В 11-ту річницю початку продажів першого iPhone експерти поділилися цікавими фактами про даний пристрый. У червні 2007 року у продажу з’явилися перші смартфони Apple.

Эксперты поделились интересными фактами об iPhone

У той час ґаджет здійснив революцію в сфері технологій. Мобільний телефон перестав бути інструментом для повідомлень і дзвінків – користувачам запропонували комп’ютер, що поміщається в руку. До дня народження девайса експерти зібрали незвичайні факти про нього.

1. Продано більше мільярда смартфонів
За статистикою, Apple реалізувала більше мільярда ґаджетів, починаючи з першої версії. В 1-му кварталі поточного року продали 52,2 мільйона iPhone, а за минулий рік – 216,7 мільйонів.

2. iPhone – найбільш прибутковий продукт виробника
Частка ґаджета в загальному доході – більше 60%. Завдяки успіху моделі Apple – топовий бренд у світі. За 1-й квартал 2018-го дохід склав $61 мільярд. З цієї суми в 38 мільярдів – досягнення iPhone.

3. На зображеннях смартфонів зазначений один час
На картинках всіх девайсів зазначено час 9:41. Це правило поширюється і на телевізійні ролики, і на оголошення. Вся справа в 40-хвилинній презентації. Коли модель виникає на слайді, час на ґаджеті і на годиннику користувачів збігається.

4. Процесори смартфона виробляє Samsung
Виробники Samsung і Apple раніше були партнерами. Південнокорейська компанія виробляє процесори для «яблучних» ґаджетів. Останнім часом американська корпорація зменшує залежність від суперника.

5. Користувачі iPhone – найбільш лояльні
Вони відрізняються максимальною лояльністю до марки в порівнянні з користувачами моделей інших компаній. За дослідженнями, володарі iPhone частіше від інших купують нову версію пристрою.

6. Товарним знаком iPhone спочатку володіла Cisco
Право на ім’я iPhone належало Cisco, але це не завадило Apple створити перший смартфон під аналогічною назвою в 2007 році. Виробники залагодили суперечку і вирішили співпрацювати.

7. Apple не платить за рекламу смартфона в кіно
Продукти корпорації часто з’являються в кінокартинах, але вона за це не платить. При цьому, компанія готова давати будь-яку чисельність iPhone та інших продуктів для зйомок.

8. Екс-президенту забороняли використовувати iPhone
Служба безпеки не дозволяла Бараку Обамі користуватися «яблучним» смартфоном через побоювання злому. Тому він користувався Blackberry. Нинішній президент США користується Apple, незважаючи на вразливість.