Екологія

Експерти розповіли, як підгузки “вбивають” планету

У середньому батьки купують дитині понад 4 000 памперсів на рік, що складає 2 тонни відходів тільки від однієї сім’ї.

diaper

Українців закликають переходити на альтернативи одноразовим синтетичним підгузкам, адже вони складають 2% від загальносвітового сміття та століттями виділяють небезпечні речовини, які отруюють ґрунт та повітря.

За дослідженнями британської жіночої екологічної організації Women’s Environmental Network підгузки є третім за величиною джерелом твердих відходів на сміттєзвалищах після газет та упаковки від продуктів, повідомляє “Еко-Сервіс” у Facebook.

В матеріалі зазначили, що перші одноразові синтетичні підгузки з?явилися понад 60 років тому. Вони швидко заполонили світ завдяки своїй зручності та доступності, проте з часом “винахід” перетворився на екологічну катастрофу.

У середньому батьки купують дитині понад 4 000 памперсів на рік, що складає 2 тонни відходів тільки від однієї сім’ї. І хоча в продажу все частіше з’являються біорозкладні підгузки, проблема утилізації залишається актуальною.

Окрім того, при горінні викинутих підгузників відбувається виділення токсичних сполук, зокрема канцерогенних і мутагенних діоксинів.

Альтернативою таким підгузкам може стати система природного сповивання або підгузки, здатні розкладатися в природі.

Натхнення: ecopolitic.com.ua


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button