Наука

Експерти розповіли про корисні для сердечників продукти

Медичні фахівці з області кардіології дали рекомендації для людей, які страждають від проблем з серцево-судинною системою. Перш за все необхідно звернути увагу на продукти у власному раціоні.

Для поліпшення роботи серця необхідно вживати різні горіхи в розрахунку 30 грамів на одну порцію. Дані продукти здатні знижувати рівень холестерину в крові. До складу кураги входить залізо, калій, магній, вітаміни А і В, тому її також корисно вживати при проблемах з серцево-судинною системою. Сушені абрикоси підвищують середні показники гемоглобіну і зміцнюють нервову систему. Однак гіпотонікам необхідно проконсультуватися з фахівцем з приводу вживання даного сухофрукту.

Багато знають про корисні властивості вівсянки. Проте не всім відомо, що цю кашу можна їсти як профілактику проти діабету і для зміцнення серця. Для зниження ризику виникнення тромбів необхідно вживати авокадо, в ньому міститься величезна кількість антиоксидантів і калію. Для профілактики хвороби серця відмінно підходить квасоля. При її вживанні ризик розвитку патологій серця знижується на 22%. На гнучкість і зміцнення кровоносних судин позитивно впливають оливки, оливкова олія і гранат. У них міститься багато вітаміну Е, мононенасичених кислот і антиоксидантів, які допомагають знизити артеріальний тиск, рівень холестерину, боротися з тромбами, а також зменшити ризик розвитку онкології і поліпшити кровопостачання серцевого м’яза.

Натхнення: dni24.com

Кнопка «Наверх»
Закрыть