Наука

Експерти розповіли про ризики для здоров’я від купання в морі

Німецькі експерти розповіли про ризики для здоров’я, з якими людина стикається під час відпочинку. Мова про купання в морі і вплив даного процесу на самопочуття людей, в основному подібна ситуація негативно позначається на серцево-судинній системі.

Головна помилка, відзначають експерти, це стрибання у воду без попереднього охолодження. Подібна ситуація приховує у собі небезпеку для здоров’я людини і може призвести до неприємних наслідків. Вся річ у тому, що занурення в холодну воду при гарячому від сонця тілі призводить до різкого стискання судин та інтенсивному перекачуванні крові до серця за лічені секунди. В результаті у людини перенапружується правий шлуночок і на якийсь час збивається серцевий ритм. Схожа ситуація може статися навіть у тому випадку, якщо холодна вода потрапить виключно на обличчя. Тоді підвищиться артеріальний тиск і знизиться число серцевих скорочень.

Ще один ризик для здоров’я, відзначений експертами, це різні течії і температурні зони. Дуже часто людина, не плануючи, може опинитися в такій ситуації, що призведе до невеликого шоку та зниження витривалості. Також не варто купатися на голодний шлунок, а в їжі краще віддавати перевагу солоній продукції, вона знижує потовиділення.

Перед купанням в морі заборонено пити алкоголь, оскільки він призводить до розширення судин, а після занурення у воду буде мати протилежний ефект, що може призвести до шоку.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button