Авто

Електрична модель Harley-Davidson «Livewire» готується до випуску

Основна інтрига майбутнього електричного мотоцикла полягає в тому, що компанія прагне з’ясувати потреби американських споживачів, перш ніж запускати повноцінний проект. Розвиток проекту і доля майбутньої моделі залежать від результатів, які організатори отримають від проведення тест-драйвів та акцій. Про формат і час їх проведення інформація поки відсутня. Концептуальна модель, можливо, буде представлена ??під час проведення однієї з міжнародних виставок.

foto_cikavosti_28.09.2014-04_resized

Про те, що проводиться робота над презентацією, говорять факти реєстрації торгової марки і відкриття нового мінісайту проекту, який присвячений майбутньому Harley-Davidson «Livewire». Численні чутки і припущення дозволяють скласти наступну технічну специфікацію: двигун для мотоцикла можуть використовувати асинхронний електричний мотор з потужністю 55 кВт або 74 к.с., при моменті в 70Нм.

Читайте також: Honda NM4 2014

У такому випадку він виступить конкурентом для електричних мотоциклів Brammo Empulse R і Zero SR, для яких встановлюються агрегати з потужністю в 54 к.с. Ємність акумуляторів тоді повинна буде становити 7 кВт * год. Максимальна швидкість становитиме 150 км / год, і в змішаному циклі запас ходу обмежиться вісімдесятьма кілометрами. Прискорення передбачається до ста км / год за чотири секунди.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button