Поради

Електронні сигарети: що потрібно знати про популярний вейп

Куріння традиційних сигарет поступово втрачає популярність у всьому світі. Чимало країн вживають заходи, щоб громадяни позбувалися шкідливої для здоров’я звички. Електронні сигарети https://cloudy.com.ua/ стають чудовою альтернативою людям, які хочуть позбутися нікотинової залежності. Менше страждають і оточуючі, адже зникає ризик отруєння від пасивного куріння. 

Переваги електронних сигарет перед традиційними

Курці з різним стажем часто намагаються «зав’язати» зі шкідливою звичкою, проте зазвичай такі спроби не увінчуються успіхом. Якщо кинути курити за один день не вдається, варто скористатися більш дієвим способом. До нього належить вейп. Рідина, яку використовують для паріння, може містити нікотин. Проте його кількість буде значно меншою, ніж у традиційній сигареті. 

До основних переваг використання електронних сигарет належать:

  • відсутність неприємного запаху диму, притаманного тютюну;
  • низький ризик для здоров’я курця та його оточуючих;
  • покращення стану шкіри на руках, відсутність нальоту на зубах та неприємного запаху з рота;
  • пожежна безпечність приладу;
  • відсутність попелу, недопалків;
  • поступове покращення здоров’я (зменшення характерного для курця кашлю, відсутність задишки, важкості у легенях). 

Електронні сигарети мають і недоліки. Головним із них є ціна девайсу. Проте порівнюючи з річними витратами на традиційні сигарети, користувач економить на вейпі. Рідина, яка містить нікотин, також шкідлива для здоров’я. 

Вейп для початківців від інтернет-магазину Cloudy

Люди, які ніколи не використовували традиційні сигарети, часто починають курити вейп. Основною причиною такого інтересу є бажання спробувати щось нове та долучитися до цілої спільноти вейперів. Професійні електронні сигарети від провідних виробників розраховані на використання рідин без нікотину. Густина, насиченість та аромат пару залежить від нешкідливого гліцерину. 

Електронні сигарети для новачків відкривають цілий світ ароматів. Найпопулярнішими серед користувачів залишаються рідини з запахом фруктів, ягід, квітів, шоколаду, ванілі та ін. Люди, які хочуть спробувати електронні сигарети, чують чимало «страшилок». Проте їх поширюють виробники традиційних сигарет, адже компанії втрачають ринок збуту. 

Порівнюючи з традиційними, електронні сигарети не містять жодних смол, канцерогенів, бензапірену та інших небезпечних компонентів. Консультанти магазину Cloudy допоможуть підібрати вейп для нових та досвідчених користувачів. У наявності великий асортимент рідин та електронок. Доставка замовлень відбувається територією країни. 


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button