Поради

Пансіонат «Грааль»: якісний догляд за літніми людьми у Львові

Догляд за людьми похилого віку належить до вкрай складних завдань, які лягають на плечі близьких. Важливо мати спеціальні знання, щоб надавати правильну допомогу літнім людям, які перенесли інсульт, інфаркт, мають деменцію чи інші захворювання. Будинок престарілих Львів потурбується про людей, яким потрібна особлива турбота. Отримати консультацію щодо умов проживання можна на сайті закладу. 

Які послуги надає пансіонат «Грааль»

У всьому світі давно поширені послуги будинків для літніх людей. Завдяки таким установам пацієнти проживають у комфортних умовах, отримують якісну медичну допомогу, перебувають під постійним наглядом чуйного персоналу. В українському менталітеті будинки престарілих асоціюються з поганими палатами та обмеженням стареньких. 

Сучасний пансіонат «Грааль» повністю ламає цей стереотип, пропонуючи комфортні номери для проживання. Якщо діти чи близькі пенсіонерів постійно працюють або проживають в іншому місці, вони просто фізично не можуть часто допомагати родичам. В такому випадку проживання в пансіонаті «Грааль» дозволить літнім людям почуватися в безпеці та примати гостей у будь-який зручний час. Пацієнтам гарантовано:

  • Зручні номери з сучасним ремонтом, туалетом, ванною кімнатою.
  • П’ятиразове харчування з підбором меню, необхідним для конкретної людини. 
  • Цілодобовий догляд за хворими пацієнтами з залученням персональної доглядальниці (за потреби). 
  • Реабілітація для пацієнтів, які перенесли інфаркт, інсульт, перелом кінцівок тощо.
  • Регулярні обстеження пацієнта, здача аналізів, використання МРТ, УЗД. 
  • Організація цікавого дозвілля: прогулянки на чистому повітрі, влаштування свят, створення гуртків за інтересами тощо. 

Переконатися, що пацієнти геріатричного дому дійсно перебувають у комфортних умовах, можна самостійно. Для цього потрібно звернутися до адміністрації закладу та записатися на відвідування пансіонату. 

Що отримують люди в геріатричному будинку

Поселяючи близьку людину у геріатричний пансіонат, близькі турбуються не лише про медичну допомогу родичу. Чимало пацієнтів похилого віку страждають на проблеми з пам’яттю. Часто людина виходить з дому і не може знайти дороги назад. У пансіонаті працює сучасна система охорони, і всі люди похилого віку мають відчуття захищеності. 

Важливо, що спеціальні заклади надають психологічну допомогу пацієнтам. У пансіонаті у штаті працюють психологи та соціальні працівники, які надають необхідну підтримку у вирішенні емоційних аспектів старості. Важливим позитивним моментом проживання в пансіонаті залишається соціальна активність. У закладі можна спілкуватися з іншими пенсіонерами, що допомагає підтримувати соціальні зв’язки та зменшити відчуття самотності.

Проживаючи вдома, людям похилого віку важко справлятися з побутовими завданнями: прибирання, приготування їжі, похід у магазин стає справжнім випробуванням. У центрі «Грааль» такі обов’язки виконують працівники. Пацієнти скидають з себе велике навантаження, і можуть використовувати цей час з користю для себе. 

Як записатися у пансіонат «Грааль»

Будинок для літніх людей «Грааль» розташований за містом у мальовничому спокійному місці. Навколо центру розміщено багато відпочинкових та прогулянкових зон, де можна гуляти та проводити час з рідними. Щоб записати людину у пансіонат, потрібно зв’язатися з працівниками за контактним номером телефону (або написати на електронну пошту) та заповнити заявку. 

Спеціалісти центру проведуть повний огляд та оцінять стан пацієнта. Такий підхід дозволяє виявити потреби людини у віці, щоб підібрати оптимальний курс лікування та догляду. Рідні людини похилого віку можуть вибрати номер та узгодити особливості проживання. Далі відбувається заїзд у будинок. 


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button