Поради

Етапи доставки вантажів з Китаю в Україну

Перед тим як доїхати на склад до України, вантаж із Китаю проходить безліч етапів та довгий шлях перевезення. Як саме доставляють товари через таку велику відстань і з якими нюансами потрібно буде розібратися, знають фахівці компанії UTEC Logistics. Щоб доставити вантаж з Китаю, ви можете заповнити спеціальну форму на сайті, отримати консультацію, дізнатися про вартість та нюанси співпраці надалі. Доставка з Китаю проходить у кілька етапів з мінімальною вагою 50 кг.

Етап перший: затвердження умов постачання та оплата

Щоб правильно узгодити всі умови про оплату та доставку, потрібно оформити деякі документи. Звичайно, такі домовленості не можуть бути підтверджені лише в усній формі, потрібні письмові підтвердження.

У такому документі описується вся необхідна інформація про товар, а саме:

 • опис;
 • опис позицій;
 • особливості упаковки товару;
 • його характеристики;
 • вартість цього продукту.

Описується інформація про компанію-виробника та всі обговорені умови з клієнтом. UTEC Logistics просить у клієнта всю інформацію про вантаж та побажання, щоб дати максимально якісний консалтинг у сфері логістичних послуг. Клієнт може займатися своїми особистими справами, роботою з бізнесу, поки ця компанія вирішує всі питання з логістики. Все, що потрібно для такого комфортного обслуговування — способи комунікації з постачальником, щоб зв’язатися з ним і дізнатися всі деталі поставки.

Після всіх отриманих даних складається комерційна пропозиція. Логістична компанія докладно прописує всі витрати і дає велику кількість варіантів процесу поставки, якщо вам це необхідно. Враховуються всі ризики та вигоди. Ви зможете самостійно вибрати найкращий варіант. Якщо у вас немає бажання особливо заглиблюватися в це, підбирається найкращий та найвигідніший варіант, після чого дається клієнту на розгляд. Тільки після затвердження всіх нюансів здійснюється оплата.

Етап другий: процес переправки вантажу з Китаю в Україну

Після завершення першого етапу, коли партію продукції підготовлено до відправки, починається наступний процес. Спочатку продукція, яку хоче отримати замовник в Україні, потрапляє на склад у Китаї. Далі вже вирушає за допомогою UTEC Logistics. У швидшому темпі це все здійснюється за допомогою чартерних рейсів, які надають в Україні ці хлопці.

Докладніше про послуги цієї логістичної компанії:

 • налагоджують зв’язок із постачальником;
 • домовляються про отримання товару;
 • бронюють для нього місце;
 • закривають усі необхідні митні справи;
 • перевіряють документи на правильність;
 • поставляють у пункт оформлення;
 • здійснюють контроль навантаження;
 • звітують про міжнародну доставку та приїзд до призначеної країни;
 • експедирують ваше замовлення в пункті доставки.

І ще решту питань з логістики дана міжнародна компанія бере на себе. Вони працюють зі США, Європою, Китаєм.

Етап третій: митне оформлення та доставка до клієнта

Для видачі товару замовнику в Україні потрібно завершити ще кілька завдань. Після того, як судно з вашими товарами прибуло у потрібне місце, до служби митного оформлення подають декларацію про них. Часто саме цей етап є найтривалішим.

Міжнародна компанія UTEC Logistics робить імпортне митне оформлення не лише в Україні. Вона працює з різними напрямками.

Після всіх кроків з перевезення посилки компанія доставляє її у зручне для вас місце. Для цього: дізнається всю інформацію про замовлення, його габарити, умови доставки, дату готовності. Після уточнення цих моментів доставку здійснюють прямо до призначеного місця, надаючи при цьому всі необхідні документи та звітності по угоді.

Логістична компанія вже багато років славиться своєю надійністю, кваліфікованим персоналом та якістю послуг. Фахівці та професіонали своєї справи надають чітку, незмінну ціну, що дуже зручно. Здійснюється фотофіксація посилки в процесі доставки, ви можете стежити за нею в особистому кабінеті на сайті. Для зв’язку з менеджером заповніть заявку на сайті або зателефонуйте за номером: 0 800 202 004. Офіс компанії: м. Київ, вул. Н. Амосова, 12, оф. 17-А.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button