Людина

Фахівці назвали 5 правил для продовження молодості

Зараз сучасна медицина дозволяє представницям прекрасної статі підтримувати красу протягом довгих років. Однак, навіть не маючи доступу до дорогих косметичних засобів можна відстрочити старіння. Фахівці назвали 5 правил для продовження молодості, які дозволяють досягти бажаного результату.

Експерти нагадують, головним джерелом життя є вода. Її нестача може призвести до порушення роботи організму, тому потрібно вживати її в достатній кількості. У кожної людини своє дозування, в залежності від параметрів тіла, але зазвичай необхідний обсяг коливається в межах 1,5-2,5 літрів. Важливо врахувати, пити треба чистий, а краще очищений промисловим методом продукт. Крім того, страви, що складаються з рідини, наприклад, суп, кава і солодкі напої, не є замінниками води.

Фахівці відзначають, позитивний ефект досягається завдяки впливу на колаген, білок, який відповідає за еластичність шкіри. З віком він починає втрачати вологу, а тому його необхідно регулярно підживлювати. Не менш дієві різні помірні дієти, в основі яких лежать корисні продукти, такі як фрукти і овочі, які містять велику кількість вітамінів. Їжа має безпосередній вплив на організм, а тому до вибору раціону бажано підходити більш зважено. Медики зауважують, немає потреби примушувати себе дотримуватися виснажливого голодування, а ось скорочення кількості спожитої порції на 20% може цілюще позначитися на зовнішньому вигляді.

Крім боротьби з калоріями потрібно приділяти увагу спорту. Регулярні заняття проходять, краще всього на свіжому повітрі та швидко принесуть результат. Для збереження молодості важливо розвивати м’язи і запускати в них процеси, що впливають на шкіру. Це зміцнить і здоров’я серцево-судинної системи. Фахівці нагадують про дихальні процедури, а також уникнення стресових ситуацій. Крім цього, заслуговує уваги замісна гормональна терапія. Можна домогтися гарних результатів, якщо використовувати її грамотно і помірно.

Натхнення: dni24.com

Кнопка «Наверх»
Закрыть