Людина

Wi-Fi, мікрохвильовка і мобільні телефони безпечні для здоров’я людей

Група наукових працівників реалізувала цікавий комплекс спостережень, після чого експерти зробили певний висновок.

9857300a1407a9e973b50a9ec7a8670a

За словами ініціаторів проектів, мікрохвильовка, Wi-Fi і мобільні телефони безпечні для здоров’я представників слабкої і сильної статі. Таку інформацію співробітники з провідних клінічних центрів отримали після проведення комплексних досліджень. Виявилося, що з появою нових технологій у більшості людей виникають побоювання, пов’язані зі шкідливим впливом сучасних ґаджетів на здоров’я хлопців і дівчат.

Однак фахівці довели, що найчастіше такі думки є некоректними і безпідставними. Девіс Граймс, вчений з Оксфорда, впевнений, що мікрохвильова піч не змінює структуру і діяльність ДНК-частинок. Більш того, на думку експерта, мобільні телефони і Wi-Fi не є загрозою для життя людини. Фахівець вважає, що переважна більшість захворювань розвиваються у людей через надлишок знань у чоловіків і жінок.

Тобто, якщо індивідуум постійно думає про шкідливий вплив технологічних пристроїв, він свідомо програмує себе і свою психіку на постійну напругу. Внаслідок цього у людей з’являються різного роду складні захворювання.

Натхнення: healthvesti.com


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button