Різне

Фарба для волосся може викликати рак

farba-volossiaЩе раніше було виявлено зв’язок між фарбою для фарбування волосся, а також пухлинами молочної залози, яєчників, сечового міхура, лейкемією і головного мозку.

Спеціальні хімічні речовини, що знаходяться у складі фарби, швидко реагують з димом тютюну та іншими забруднювачами, тим самим створюючи одну з найпотужніших канцерогенних сполук.

В Daily Mail в 2009 р. повідомлялося, що у жінок, що використовують більше дев’яти разів на рік фарбу для волосся, більше на 60% ризику зараження раком крові.

Всі хімічні речовини, тобто вторинні аміни, або знаходяться в складниках фарби, або утворюються в них. Вони приникають скрізь шкіру, а на волоссі залишаються протягом тижнів, місяців, років безпосередньо після нанесення.

Фарбники можуть з часом вступати у певну реакцію з вихлопними газами, також з димом тютюну, утворюючи отруйні хімічні речовини, які називаються Н-нітрозаміни. Стати збудниками раку, використання їх в косметиці заборонено. Проте вчені з Лідса також запевняють, що вони можуть виникнути в результаті хімічної реакції.

Інформація зі сайту: http://cikavosti.com

[poll id=”1″]


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Один коментар

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button