Фото

Фотореалістичні портрети

Деколи художникам вдається створювати настільки реалістичні портрети, що дивлячись на них складно уявити, що перед вами не фотографія, а всього лише малюнок. Пропонуємо познайомитися з роботами митців, що досягли найбільших висот у мистецтві гіперреалізму.

(18 фото)1. Австрійський художник Готфрід Хельнвайн спеціалізується на портретах дітей, а також персонажів масової культури, яким є, наприклад, Дональд Дак.

2. У своїй творчості Готфрід Хельнвайн намагається не уникати суперечливих тем і це незважаючи на те, що його цінують як майстра гіперреалізму.


3. 36-річний австралійський художник Робін Елі витрачає тижні на промальовування дрібних деталей у своїх портретах.


4. Для написання своїх картин Робін Елі використовує лише масляні фарби і пензлі. Він витратив близько 500 годин, щоб створити роботу, на якій був зображений величезний шар з алюмінієвої фольги.


5. Художниця Чи Прайс воліє вибирати для своїх робіт жінок і їжу. Її творчість дозволяє простежити зв’язок між жінками і тим, чим вони харчуються.


6. На цій роботі Прайс жінка представлена в приватній обстановці і насолоджується їжею.


7. Художниця з Брукліна Алісса Монкс намагається у своїх роботах розмити межу між гіперреалізмом і живописом. Особливо реалістично картини виглядають, якщо дивитися на них з центру кімнати.


8. Лише придивившись уважніше, можна помітити товстий шар фарби і мазки пензлем. Художниця запевняє, що намагається не просто копіювати фотографії, а в першу чергу спробувати вийти за рамки того, що фотографія здатна передати.


9. Самюель Сільва з Португалії працює адвокатом, а мистецтво є його хобі. Але це не заважає йому писати реалістичні портрети, які складно відрізнити від фотографій.


10. Свої шедеври художникові вдається створювати за допомогою лише кулькових ручок BIC, куплених у звичайному магазині.


11. 25-річний італійський художник Дієго Фаціо спеціалізується на написанні портретів, які настільки реалістичні, що вода на них здається справжньою.


12. З першого погляду складно повірити, що портрети, намальовані олівцем.


13. Британського скульптора Джемі Селмону вдається створювати шокуючі реалістичні 3D-портрети.


14. Свою кар’єру він розпочав з того, що створював гіперреалістичні манекени з силікону, гуми, тканин і волосся для потреб кіноіндустрії.


15. Австралійський скульптор Рон Мьюек вважається одним з провідних скульпторів-гіперреалістів, який без намаги може створити як величезного немовляти, так і крихітного старого.


16. Свою кар’єру Рон Мьюек починав в кіноіндустрії, де створював персонажів для розважальних фільмів і лялькових театрів.


17. Цей автопортрет створений художником Чаком Клоуз ще в 1967 році, коли теоретики мистецтва були переконані, що портрет помер як жанр.


18. Останні роботи Чака Клоуза виконані у вигляді мозаїки, що спотворює зовнішність.

 

Натхнення: daypic.ru


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button