Різні цікавинки

Генератори UNIVERSAL

1-27-01-2015-250-250Коли в будинку зненацька зникає електроенергія – ви не просто втрачаєте комфорт та спокій. Це може призводити до реально небезпечної ситуації для вас чи членів родини – до отримання травм у темряві, псування харчових продуктів та отруєння ними, псування електро- та радіотехніки, яка потребуватиме ремонту або навіть призведе до виникнення пожежі. Ще частіше пожежі при вимкненні електрики виникають із-за використання архаїчних джерел світла, таких як свічки чи гасові лампи. Як бачимо, надійне енергопостачання будинку – це не тільки комфорт, а й безпека.

Для того, щоб убезпечити свою родину від неприємностей та проблем, варто потурбуватися про власне незалежне джерело резервного електроживлення. Найчастіше таким є генератор, який приводиться в рух двигуном внутрішнього згоряння. Такий агрегат найчастіше називають просто генератором. Паливом для різних типів з них служить бензин, дизпаливо, а також зріджений або природній газ. Кожний вид палива, а, отже, і генератор –  має свої переваги, але і особливості. Фірми-виробники випускають такі генератори з різним рівнем потужності, автоматизації, ціни тощо.

Одним з найбільших виробників генераторів резервного електроживлення у світі на сьогодні стала фірма Shanghai Chengchang Power Technology Co., Ltd. (Китай), яка випускає свої вироби під торговими марками UNIVERSAL, GREEN POWER та іншими, в тому числі на замовлення і під торговими марками провідних концернів світу. Про якість виробів говорить той факт, що генератори цієї фірми випускаються у кількості понад 150 тис на рік, і 80% з них експортується до США, Германії, Росії, Пакистану, Саудівської Аравії, Ірану, Філіппін, України та ін. Варто зазначити, що при цьому ціна генераторів залишається в конкурентних рамках.

Проте, низька ціна виробу – ще не все, адже неправильний монтаж чи експлуатація можуть обійтися надто дорого, та навіть призвести до трагічних випадків. І це стосується не тільки електрогенераторів, але й будь якої іншої складної техніки. Отже, єдино правильним буде звертатися за порадами до фахівців, зокрема на сайт  http://220volt.com.ua/generatory.htm та безпосередньо на фірму “220volt”. До речі, інженери фірми допоможуть вам порадою або послугами не тільки у випадку, якщо генератор придбано у них. Вони охоче допоможуть з будь-якими іншими складними електротехнічними та електромонтажними роботами.

Оптимальний варіант – це передбачити резервний електрогенератор вже на стадії проектування власного будинку чи садиби. Адже якщо це зроблено правильно, то у передбаченому для генератора приміщенні вам не докучатиме гуркіт мотора та запах вихлопних газів, а електромережа будинку ще до монтажу буде пристосована до безперебійного живлення. Для зручності і безпеки споживача багато генераторів мають так званий автостарт, тобто запускаються самостійно при зникненні електронапруги, яку повинна забезпечувати (і не завжди це робить) місцева електромережа.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button