Різне

Генератори UNIVERSAL

1-27-01-2015-250-250Коли в будинку зненацька зникає електроенергія – ви не просто втрачаєте комфорт та спокій. Це може призводити до реально небезпечної ситуації для вас чи членів родини – до отримання травм у темряві, псування харчових продуктів та отруєння ними, псування електро- та радіотехніки, яка потребуватиме ремонту або навіть призведе до виникнення пожежі. Ще частіше пожежі при вимкненні електрики виникають із-за використання архаїчних джерел світла, таких як свічки чи гасові лампи. Як бачимо, надійне енергопостачання будинку – це не тільки комфорт, а й безпека.

Для того, щоб убезпечити свою родину від неприємностей та проблем, варто потурбуватися про власне незалежне джерело резервного електроживлення. Найчастіше таким є генератор, який приводиться в рух двигуном внутрішнього згоряння. Такий агрегат найчастіше називають просто генератором. Паливом для різних типів з них служить бензин, дизпаливо, а також зріджений або природній газ. Кожний вид палива, а, отже, і генератор –  має свої переваги, але і особливості. Фірми-виробники випускають такі генератори з різним рівнем потужності, автоматизації, ціни тощо.

Одним з найбільших виробників генераторів резервного електроживлення у світі на сьогодні стала фірма Shanghai Chengchang Power Technology Co., Ltd. (Китай), яка випускає свої вироби під торговими марками UNIVERSAL, GREEN POWER та іншими, в тому числі на замовлення і під торговими марками провідних концернів світу. Про якість виробів говорить той факт, що генератори цієї фірми випускаються у кількості понад 150 тис на рік, і 80% з них експортується до США, Германії, Росії, Пакистану, Саудівської Аравії, Ірану, Філіппін, України та ін. Варто зазначити, що при цьому ціна генераторів залишається в конкурентних рамках.

Проте, низька ціна виробу – ще не все, адже неправильний монтаж чи експлуатація можуть обійтися надто дорого, та навіть призвести до трагічних випадків. І це стосується не тільки електрогенераторів, але й будь якої іншої складної техніки. Отже, єдино правильним буде звертатися за порадами до фахівців, зокрема на сайт   та безпосередньо на фірму “220volt”. До речі, інженери фірми допоможуть вам порадою або послугами не тільки у випадку, якщо генератор придбано у них. Вони охоче допоможуть з будь-якими іншими складними електротехнічними та електромонтажними роботами.

Оптимальний варіант – це передбачити резервний електрогенератор вже на стадії проектування власного будинку чи садиби. Адже якщо це зроблено правильно, то у передбаченому для генератора приміщенні вам не докучатиме гуркіт мотора та запах вихлопних газів, а електромережа будинку ще до монтажу буде пристосована до безперебійного живлення. Для зручності і безпеки споживача багато генераторів мають так званий автостарт, тобто запускаються самостійно при зникненні електронапруги, яку повинна забезпечувати (і не завжди це робить) місцева електромережа.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button