Фото

Геніальні каунаські ями (фото)

Що робити, якщо дорога, по якій ви їздите з дня у день, вся в ямах і вибоїнах, а місцева влада з цим просто-напросто нічого не робить? Потрібен всього лише творчий підхід, щоб цією проблемою зацікавилися всі. Як це зробити? Дивіться «Геніальні каунаські ями» — фотороект, який був придуманий, щоб привернути увагу до поганого стану доріг у литовському Каунасі.

Креативна група молодих людей з Каунаса, яка називається Z 999, зробила серію смішних абсурдних фотографій, сюжет яких розігрується прямо біля вибоїн на дорогах, і назвала його «Геніальні каунаські ями».

Сюжети, вигадані творчою групою, до того абсурдні, що роблять всю ситуацію з розбитими поганими дорогами комічною.

Група відвідала «легендарні» ями на дорогах в Каунасі.

Ця фотосесія була організована для залучення уваги до покинутих, недоглянутих місцин, розбитим дорогам і проблем навколишнього середовища не тільки місцевої влади, але й простих людей.

За словами авторів цього веселого проекту, його метою було не тільки показати поточну ситуацію з дорогами, але і процес адаптації людини до невирішених проблем. Люди перестають їх помічати і до всього звикають. Група Z 999 хоче це змінити.

У веселій фотосесії взяли участь два професійних фотографа Arturas Artiusenka і Eurika Balciute.

Сама ідея проекту та фотографії викликали велику зацікавленість литовських ЗМІ.

Для творчої групи це був, за їх словами, незабутній досвід.

Група Z 999 звернула увагу, що жодною мірою не хотіла образити місцеву владу.

Проект став просто цікавим способом вираження громадської думки і привертання уваги інших людей до того, що відбувається навколо.

Творча група сподівається, що місцева влада прийме заходи і в наступному році стан доріг в Каунасі значно покращитися.

Рибалка.

Натхнення: www.fresher.ru

Кнопка «Наверх»
Закрыть