Фото

Перший електричний спорт-кар Rimac Concept_One

На майбутньому швейцарському Geneva Motor Show 2016, хорватський виробник супер-карів планує представить перший у своїй історії електричний спорт-кар. Concept_One практично готовий до початку серійного виробництва.


Хорвати спочатку орієнтувалися на автомобілі, що працюють на електричній тязі. Однак, через п’ять років вони дійсно готові до початку серійного випуску своїх авто. За словами представників Rimac Automobili, новинка увібрала в себе всі досягнення конструкторів, інженерів і дизайнерів з моменту створення компанії.

Concept_One буде оснащуватися квартетом електродвигунів. По одному в кожному колесі. Силова установка видає сумарні 1088 кінських сил, що саме по собі вражає. До «сотні» авто розженеться з місця за 2,6 секунди. Межа швидкості обмежена відміткою 355 км/год.

Авто оснащене всілякими «розумними» програмами та системами. Зокрема, пропонуються три режими роботи: комфорт, трек і дрифт. При створенні Concept_One використовуються виключно карбон і авіаційний алюміній. Оздоблення салону – алькантара.

Натхнення: re-actor.net


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


comments powered by HyperComments
Back to top button
comments powered by HyperComments