Фото

Генії швидкісного будівництва: робочі «зібрали» справжній житловий будинок всього за 3 години

Будинок, який «зібрали» за 3 години.

Зовсім нещодавно працівниками китайської компанії всього за 3 години був «зібраний» цей 2-поверховий житловий будинок. Здивовані глядачі на вулиці могли спостерігати, як шість модулів скріплювалися між собою немов іграшкові цеглинки Lego.

Модульний будинок, надрукований на 3D-принтері.

Новаторська китайська компанія ZhuoDa спеціалізується на виробництві будівель, які надруковані на 3D-принтері. Всього тиждень тому був знятий процес складання одного з таких будинків у місті Сіань (Xian), який зайняв всього 3 години.

Фахівці компанії ZhuoDa зібрали будинок на ділянці всього за 3 години.

Звичайно ж, основний процес будівництва проходив за межами ділянки. Приблизно 90 відсотків роботи було виконано на території заводу. Це заощаджує час технологія ефективно знижує витрати на будівництво (до 400-480 доларів за квадратний метр). Весь процес від друкування модулів і до повного монтажу всієї побутової техніки зайняв всього 10 днів. Якщо б цей будинок будувався традиційним способом, то тоді господарям довелося б чекати не менше півроку.

Будинок, надрукований на 3D-принтері. Інтер’єр.
Будинок, надрукований на 3D-принтері. Інтер’єр.

Базовий матеріал, з якого виконаний будинок, тримається в секреті. Проте розробники стверджують, що він не містить ніяких шкідливих речовин і зроблений на основі перероблених промислових і сільськогосподарських відходів. Конструкція будинки витримують землетрус магнітудою 9 балів, оскільки кожен з модулів має вагу більше 100 кілограмів на квадратний метр. При необхідності каркас може бути заповнений теплоізоляційним та вогнетривким матеріалом з пучками ароматичних трав (на любителя). Компанія ZhuoDa запатентувала понад 22 новаторських ідей і технологій, які використані при зведенні будинку. За попередніми оцінками такий будинок простоїть не менше 150 років.

Будинок, змонтований за 3 години, може відвідати кожен бажаючий.

Натхнення: www.novate.ru


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button