Людина

Жінки недооцінюють ризик випадкового сексу

Відпочинок на пляжі після кількох келихів сангрії може зробити жінку розслабленою, штовхнувши її у вир випадкових статевих зв’язків. Згідно з новим дослідженням, жінки недооцінюють ризики випадкового сексу, коли вони виїжджають за кордон, що збільшує ризик виникнення інфекцій, що передаються статевим шляхом.

1459b56c1e17af6300bd533f01fdb38d

Було встановлено, що жінки применшують небезпеку зв’язків з незнайомими людьми, коли вони перебувають за кордоном. Крім того, одним з головних факторів ризикованої сексуальної поведінки на відпочинку є вживання алкоголю. Завдяки спиртному жінки забувають про заборони і принципи, цілком віддаючись насолоді.

У ході дослідження вчені вивчили 850 жінок у віці від 18 до 50 років, розпитавши їх про їхнє ставлення до випадкового сексу на відпочинку, і мотивації, що веде до ризикованого сексу. Результати показали, що до ризикованої сексуальної поведінки жінок часто штовхає алкоголь. Захмелілі жінки стають більш розкутими, забувають про моральні норми і правила соціальної поведінки. Ще однією причиною, що мотивує до випадкових зв’язків, виявилося почуття свободи і пошук нових відчуттів, що дозволяють забути про повсякденну рутину.

За словами фахівців, в умовах відсутності дисципліни, соціального контролю над поведінкою і необхідності планувати, жінки позбуваються бар’єрів і комплексів, що часто призводить до небажаної сексуальної поведінки. Ще одним мотивом до випадкових зв’язків стала анонімність і можливість втілити в життя свої найсміливіші сексуальні фантазії без побоювання бути засудженою за легку поведінку. Фахівці також відзначають, що жінки недооцінюють ризик випадкових зв’язків без проникнення, коли партнери лише пестять один одного, а також переоцінюють ступінь захисту презервативів.

Таким чином, відпочинок далеко від дому сприяє виникненню зміненого почуття реальності, яке допускає сексуальне експериментування, мінімізуючи сприйняття ризику і довгострокових наслідків, підсумовують дослідники.

Натхнення: healthvesti.com


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button