Відео

Гігантська воронка поглинула найбільший водоспад в Еквадорі (фото+відео)

Оточений пишною рослинністю і рідкісними метеликами, водоспад Сан-Рафаель був одним з найбільш мальовничих пейзажів в Еквадорі.

З падінням води на 150 метрів, річка і водоспади прорізали густу ділянку лісу на перетині гір Анд та басейну Амазонки. Будучи найвищим водоспадом країни, він залучав десятки тисяч відвідувачів на рік.

Несподівано, в річці Кока за кілька метрів до водоспаду утворилася величезна воронка, яка поглинула водотік.

Тепер вода падає в трьох окремих ділянках і на менш крутому схилі, який не можна побачити з оглядових майданчиків, розташованих навколо оригінального водоспаду.

Дослідники вважають, що ці три потоки можуть викликати ерозію на початку каналу і створити річку вгорі за течією, що може змінити топографію долини. Причина провалу знаходиться на стадії розслідування

Деякі геологи вважають, що це природна деформація, у той час як інші дослідники підозрюють, що вона може бути пов’язана з новим будівництвом найбільшої гідроелектростанції країни.

Незалежно від причини, міністерство туризму Еквадору не планує реконструювати русло річки або відновити Сан-Рафаель. Водоспад тепер є частиною історії.

Натхнення: earth-chronicles.ru

Кнопка «Наверх»
Закрыть