Ґаджети

Глава Huawei заявив про бажання відновити співпрацю з Google

За його словами, заважають лише накладені на Huawei урядом США санкції

Буквально днями Huawei анонсувала свій новий флагманський камерофон — Huawei P40 Pro. Пристрій вийшов досить цікавим, але не без недоліків: так, смартфон все ще позбавлений сервісів Google і задовольняється лише власним магазином додатків AppGallery. До речі, на цю тему висловився і глава компанії Річард Ю, який заявив про бажання відновити співпрацю з Google.

Так, в рамках інтерв’ю, даному американському виданню Wired глава Huawei розповів, що співпраця з різними американськими компаніями, в тому числі і з пошуковим гігантом, завжди вважалася і була вкрай взаємовигідною. І саме тому китайський техногігант все ще розраховує на те, що співпраця з Google продовжиться відразу ж, як санкції з боку уряду США будуть скасовані.

Також Річард Ю заявив, що його компанія хоче надати користувачам максимальний вибір, в зв’язку з чим в майбутньому планується давати їм можливість користуватися власними напрацюваннями Huawei, такі як AppGallery, і додатками й сервісами від Google, такими як Google Play Google Pay і т. д.

Натхнення: www.ferra.ru

Кнопка «Наверх»