Відео

У Таїланді чоловік врятував слоненяти, зробивши йому штучне дихання

В кінці року нам всім потрібні хороші новини. Пропонуємо дізнатися дивовижну і добру історію про порятунок слоненяти

Тайський рятувальник Мана Шрівате врятував слоненяти, збитого мотоциклом під час переходу дороги. Шрівате зазначає, що за 26 років своєї практики йому вперше довелося робити непрямий масаж серця і штучне дихання такого незвичайного пацієнта!

У Таїланді чоловік врятував слоненяти, зробивши йому штучне дихання

Рятувальну операцію на відео зняли очевидці, ролик відразу ж став вірусним і зворушив безліч людей по всьому світу.

Маленьке слоненя намагалося перетнути дорогу з групою своїх побратимів в тайській провінції Чантабурі. Від удару з мотоциклом постраждала не тільки тварина, але і сам водій. На відео видно, як люди допомагають мотоциклістові, поки Шрівате рятує слоненяти.

Шрівате розповідає, що працює рятувальником вже 26 років. На місце аварії він потрапив випадково, він не був на чергуванні в цей вечір, а просто проїжджав повз на своїй машині. «Рятувати життя – мій обов’язок, але я весь час хвилювався, тому що чув, як мати і інші слони звуть дитинча», – сказав Шрівате агентству Reuters. «Я припустив, де буде розташовано серце слона, грунтуючись на знаннях про людину. Коли слоненя почало рухатися, я мало не заплакав ».

Слоненя прийшло до тями і змогло встати приблизно через 10 хвилин. Тварину доставили у ветеринарну клініку для подальшого огляду, як тільки лікарі переконалися, що з ним все добре, його повернули на місце аварії. За словами очевидців, незабаром слоненя було помічене в компанії матері, вона прийшла на звук його криків.

Натхнення: www.popmech.ru


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button