Гумор

В підземному переході Сталін побив Леніна парасолькою

Відомо, що обидва діяча революції, Володимир Ленін і Йосип Сталін, володіли яскравими та експресивними характерами. Згадки про те, що у Сталіна була «важка рука», можна відшукати в анналах історії. Темпераментний грузин міг не тільки підвищити голос, але і підняти руку на співрозмовника.

 

Ленін, навпаки, відрізнявся м’якою вдачею і був противник грубої фізичної сили. Головною зброєю вождя світового пролетаріату було слово. Ось чому сутички між обома довелося чекати майже 70 років…

У поліцію Москви надійшла заява від громадянина Горбунова. За словами потерпілого, громадянин Валієв вдарив його три рази парасолькою по спині в підземному переході на станції метро «Охотний ряд». Особливий смак історії додає той факт, що названі громадяни є двійниками відомих людей: Горбунов — як дві краплі води схожий на Леніна, а Валієв є точною копією Сталіна.

Як пояснив Валієв, його спровокував сам «Ленін». Вся справа в тому, що Горбунов «проміняв» його на іншого Сталіна, що працює неподалік від Цуму. Цікаво, що справу склочних двійників взяла під особливий контроль московська прокуратура. Мабуть, саме такими є справи державної важливості.

Натхнення: www.gizmonews.ru


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button