Гумор

У Голландії алкоголікам платять зарплату пивом

У Голландії алкоголікам платять зарплату пивомВ Амстердамі була запущена фінансована урядом програма, в рамках якої праця хронічних алкоголіків оплачується пивом. В даний час алкоголікам пропонують влаштуватися двірниками.

Проект, що стартував під егідою благодійної організації Rainbow Foundation, фінансується за рахунок субсидій і дотацій, виділених голландським урядом. До робіт залучають алкоголіків, які мешкають у міських парках. Вони прибирають міські вулиці тричі на тиждень. Їх робочий день триває з 9:00 до 15:30. За зміну вони отримують 10 євро готівкою, п’ять банок пива і пів пакета тютюну. При цьому алкоголіків поділяють на групи по 10 чоловік, а споживання ними пива в перебігу робочого дня ретельно контролюється.

“Наша мета: чимось зайняти таких людей. Таким чином ми запобігаємо збільшенню інцидентів в парках за участю п’яних “, – сказав виконавчий директор благодійної організації Джеррі Хольтерман британському виданню Independent.

За словами Хольтермана, ця група хронічних алкоголіків систематично створювала незручності у парку Амстердама, влаштовуючи бійки, створюючи шум, і відпускаючи неприємні коментарі на адресу жінок, що гуляють по парку.

На початку зміни робочим пропонують аванс. Якщо вони виявлять бажання похмелитися, то можуть з ранку отримати дві банки пива і склянку кави. В обід їм дають ще дві банки і годують гарячою їжею.

Один алкоголік, 45 – річний чоловік на ім’я Френк, сказав журналістам: “Я думаю, що можу говорити від імені групи, і хочу сказати, що, якби вони не давали нам пиво, то ми б не прийшли. Алкоголь потрібен нам практично так, як і повітря. Саме настільки сильну залежність і прийнято розуміти під терміном ” хронічний алкоголізм “.

Френк сказав, що нова ініціатива влаштовує його і його друзів. Однак він не вважає, що така схема допоможе відучити робітників від спиртного.

“Звичайно, ми стали пити більш впорядковано, але я не думаю, що ми п’ємо менше, – сказав він. – Коли ми закінчуємо працювати, то йдемо в супермаркет і купуємо на зароблені 10 євро ще пива”.

У ті чотири дні, коли група Френка не працює, вони ведуть колишнє життя – так само, як і раніше, хуліганять в парку. “Коли супермаркет відкривається в 8:00, ми завжди перші клієнти. Ми приходимо з ранку, щоб придбати спиртного і полегшити ранкове похмілля”, – сказав він.

Натхнення: fedpost.ru


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button