Ґаджети

Головна перевага iOS над Android

Або чому я не скоро зможу перейти на операційну систему Google

Платформа Google поступово обростає новими функціями, стає стабільнішою з року в рік і набуває приємний оку дизайн. Тим не менш кращі програми все ще створюються ексклюзивно для iOS, і це факт.

Перейшовши в будь-яку категорію App Store, можна виявити софт, який створювався з великою увагою до деталей.

Наприклад, програмне забезпечення для підвищення продуктивності. На Android є популярні таск-менеджери начебто Todoist і Any.do, але всі вони розповсюджуються за передплатою і підійдуть далеко не всім. В App Store можна придбати беззмінних лідерів, таких як Things 3 або OmniFocus. Два додатки з приголомшливим дизайном і безліччю вдало реалізованих функцій.

Те ж саме стосується програми для ведення нотаток. На Android можна знайти лише обмежений Google Keep і перевантажений Evernote. При цьому кращі програми для ведення записів є тільки на iPhone, iPad і Mac. Наприклад, Bear – мінімалістичний редактор з підтримкою синтаксису кодів, markdown-розмітки і зручної синхронізації за допомогою тегів. Або ж громіздкий DevonThink для створення персональної вікіпедії.

Аналогічна ситуація спостерігається у випадку з іншими корисними утилітами. Калькулятор Calzy найбільш зручний і правильно реалізований серед усіх існуючих. Додаток PDF Expert, став, мабуть, найкращим у своєму роді рішенням для мобільних пристроїв. Блокувальники реклами, ніби 1Blocker X, не навантажують систему і видаляють надоїдивлі банери в автоматичному режимі без встановлення всіляких надбудов і злому пристрою.

В ще більш вдалому положенні iOS постає, коли мова заходить про софт для творчості. Шикарні фоторедактори начебто Afterlight, Darkroom і RAW Power. І любителів відео не образили. Є iMovie і Videoleap. Останній дозволяє в реальному часі накладати на відео різноманітні ефекти без втрати продуктивності. Також в App Store «живуть» не маючі аналогів на Android програми для створення музики, такі як BIAS FX для емуляції гітарних підсилювачів, KORG Gadget для роботи з MIDI-клавіатурами, Notion для фіксації композицій на «папері» і, власне, GarageBand для відомості повноцінних треків.

Безумовно, можна скільки завгодно розмірковувати про те, що програмне забезпечення на мобільних платформах все ще далеко від професійних програм для PC і Mac, але більшості цих можливостей буде достатньо. Android ж, у свою чергу, їх просто не дає. Записати демо-пісню, намалювати ескіз, скористатися зручною утилітою для розмітки PDF або таск-менеджменту. І на тлі цих додатків можливості скачати піратський фільм з торрента, вибрати браузер за умовчанням і встановити тему з потворними шрифтами виглядають смішно. І поки Play Market не поповниться гідним софтом, величезна аудиторія залишиться з Apple і навіть не задумається про перехід на конкурентну платформу.

Натхнення: www.macdigger.ru

Кнопка «Наверх»