Ґаджети

Apple перетворилася в машину по зароблянню грошей і забула про інновації

Венчурний інвестор і колишній співробітник Facebook Камат Паліхапітія в інтерв’ю CNBC заявив, що Apple вміє заробляти хороші гроші, але перестала рухати вперед технології.

«Я думаю, що Apple – це потужна машина з підвищення власних доходів. Але чи є вона такою ж інноваційною, як раніше? Неясно, але судячи з останніх тенденцій – ні», – заявив Паліхапітія.

Багато шанувальників компанії поділяють позицію Камата, і почали розчаровуватися у виробнику iPhone. Це лякає користувачів, так як Apple поступово втрачає необхідність в реалізації свіжих ідей, а багато з її продуктів значно поступаються в якості конкурентам. Досить поглянути на нові ноутбуки з їх постійно виходячими з ладу клавіатурами. Але за них у будь-якому випадку заплатять. Є думка, що через це керівництво корпорації може втратити стимул швидше освоювати нові технології та вдосконалювати існуючі.

Нещодавно цінні папери компанії досягли рекордної позначки. Це сталося завдяки успішним продажам iPhone X на початку року. Apple вдалося в черговий раз змусити повірити в себе інвесторів, але обурення серед власників фірмової техніки набуває масовий характер, що повинно насторожити керівників корпорації.

Натхнення: www.macdigger.ru


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button