Поради

Гороскоп на листопад 2015 року

У листопаді 2015 року, під впливом Юпітера знаходиться в Діві, нам доведеться зняти рожеві окуляри і спуститися з небес на землю. Якщо ви хочете, щоб у листопаді вам щастило, то перш, ніж підкорювати нові життєві вершини, відмовтеся від ілюзій і почніть дивитися на життя більш реалістично. Якщо ж ви – стовідсотковий реаліст, готуйтеся до того, що в цьому місяці щасливих шансів у вас буде більш ніж достатньо. Якщо ж ви в душі романтик і ідеаліст, то вам краще не робити нічого серйозного, щоб не зіткнутися лицем до лиця з суворими життєвими реаліями!

01-11-15-foto-600x300-1

Листопада буде вдалий для бізнесменів і взагалі для ділових людей, які знають ціну грошам і вміють їх заробляти. Якщо у вас добре розвинена ділова хватка, можете ризикнути і спробувати в цьому місяці відкрити свій власний бізнес. У любовних відносинах на перший план вийдуть пріоритети вірності і надійності. У листопаді зрада одного з партнерів може швидко призвести до різкого розриву відносин і розставання. Так що, не зраджуйте своїм коханим!

У першій декаді листопада 2015 року, під впливом Сатурна, що йде за знаком Зодіаку Стрілець, нас очікує динамічний період, коли у кожного з нас може з’явитися бажання вийти за рамки суспільних стереотипів і зробити щось грандіозне і значне. Це гарний час для будь-яких починань, але найбільше на професійну і фінансову удачу можуть розраховувати ті, хто співпрацює з людьми, які живуть далеко, і чий бізнес пов’язаний з частими поїздками.

Це також вдалий час для переїзду на інше місце проживання, або для простої подорожі з метою подивитися місця, де ніколи не був. Якщо у вашому житті є гострі, кризові ситуації, на початку листопада ви неодмінно зможете знайти з них вихід, якщо не відмовтеся критично подивитися на свій спосіб життя. Хочете змінити своє життя, почніть спочатку міняти свій світогляд – і самі здивуєтеся тим хорошим змінам, які відбудуться у вас в справах і в особистому житті! Більш детальний огляд по знаках зодіака знайдете на http://www.elle.ru/.

Друга декада листопада 2015 пройде під впливом Меркурія, що йде за знаком Зодіаку Скорпіон, і виявиться для всіх нас напруженим і конфліктним періодом. З одного боку, всім відомо, що в суперечці народжується істина, і що конфлікти бувають не тільки деструктивними, а й конструктивними. Але, з іншого боку, якщо ви запальні і погано володієте собою, то краще буде, якщо в цей час ви взагалі будете уникати будь-яких суперечок і розборок, щоб не ризикувати відносинами з близькими людьми.

Середина листопада 2015 – вдалий час для розкриття будь-яких таємниць і для вирішення життєвих загадок. Якщо ви хочете розібратися в незрозумілій проблемі, то можете піти двома шляхами: або зайнятися збором інформації по цікавить вас, або добре проаналізувати ті факти, які ви вже знаєте – обидва ці шляхи приведуть вас до розуміння ситуації. Закоханим зірки радять не вірити чуткам і пліткам, щоб не втратити своє щастя!

Третя декада листопада 2015 підходить всім нам для налагодження партнерських відносин і для врегулювання любовних проблем. Венера, що проходить за знаком Зодіаку Терези, пробудить у нас прагнення до піднесеної любові і плотської гармонії. Цей період хороший, перш за все, для тих, хто втомився від сварки і мріє помиритися з коханою людиною. У заключний період листопада всі примирення відбуватимуться легко і швидко, так що, ловіть момент!

Кінець листопада принесе удачу і визнання багатьом талановитим людям, які присвятили своє життя творчості та мистецтва. Не стримуйте свої душевні пориви і дайте волю творчої фантазії – і ваш успіх може перевершити всі ваші очікування! Це також вдалий час для підписання ділових угод та укладення нових взаємовигідних бізнес-договорів.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button