Поради

Як вибрати чоловічий зимовий пуховик

Вибираємо чоловічий зимовий пуховик

При швидкому русі життя, яке спостерігається зараз у світі, пуховик залишається лідируючим предметом гардероба за частиною верхнього одягу. Взимку без нього просто не обійтися. Пуховики носять і жінки, і чоловіки, і діти. Він зручний, легкий, швидко переться і висихає, не вимагає специфічного догляду. При цьому асортимент чоловічих пуховиків настільки широкий, що передбачає наявність різних забарвлень, форм і фасонів для чоловіків різних типів фігур і стилів одягу.

23-07-15-foto-600x454-1

Як вибрати чоловічий зимовий пуховик – на що звернути увагу?

Якщо вас цікавить саме пуховик, орієнтуйтеся на склад пуху і співвідношення пуху і пера. Як правило, ці дані вказуються на ярлику пуховика двома цифрами, написаними пропорцією. Наприклад, 80/20 – означає, що виріб містить 80% пуху і 20% пера. Вважається, що при співвідношенні пуху і пера від 70/30, властивості збереження тепла вироби практичні не змінюються. Так що, покупку якісного теплого пуховика не обов’язково супроводжує пошук 100% пухового виробу.

Також при виборі чоловічого пуховика, зверніть увагу на його вагу. 1-2кг, залежно від фасону і моделі – нормальна вага якісного пуховика. Менший вміст пуху зменшує утримання тепла вироби, втім, як і зайвий вміст пухового наповнювача. Якщо пуху більше норми, то це означає, що він занадто спресований, що й стає причиною погіршення теплоізоляційних властивостей.

Коли вирішите вибрати зимовий чоловічий пуховик знайте, що він повинен бути пружний і еластичний. Проведіть тест, скрутіть зимовий пуховик в рулончик. Якісний виріб повинен після цього повільно самостійно розкрутитися і прийняти колишню форму. Саме це вказує на якісний наповнювач. Швидке розкручування характерно для зимових пуховиків з великим вмістом пера або курток з синтетичними наповнювачами.

Верхній матеріал чоловічого зимового пуховика теж повинен бути якісним. В ідеалі, тканина повинна бути просякнута водовідштовхувальним розчином.

Якісний комір має шви, які прострочені як зсередини, так і зовні. Це робиться, щоб уникнути збивання наповнювача в грудки. Найдорожчі моделі чоловічих зимових пуховиків припускають, що наповнювач складений в маленькі порційні мішки, а мішки вшиваються в кишеньки по всій площі пуховика. Якщо ж через підкладку або шви пуховика випадає наповнювач, то виріб зроблено неякісно.

Блискавки, заклепки, фурнітура пуховика повинні бути якісними, легко розстібатися, застібатися, не заклинюватися. Запасні деталі фурнітури повинні додаватися до виробу в окремому пакетику разом із зразком пухового наповнювача.

Як вибрати чоловічий зимовий пуховик практичного, але стильного забарвлення?

Вибираючи пуховик, врахуйте, що практичними, але стильними можуть бути не тільки відтінки чорного. Оливкові, бежеві, темно-коричневі, темно-сині і темно-зелені кольори виглядають і стильно, і при цьому практичні, і підходять під будь-який одяг.

Покрій пуховика може бути і спортивним, і більш класичним, так що одягнути ви його зможете навіть під класичні брюки. Нещодавно, у продажу з’явилися шкіряні чоловічі пуховики. Такий виріб створено спеціально, з метою розширити коло шанувальників пуховиків, адже під шкіряним пуховиків навіть піджак не буде виглядати незграбно.

Коли будете вибирати чоловічий зимовий пуховик зі шкіри варто звернути особливу увагу на якість і обробки шкіри, нарівні з наповнювачем. І звичайно, остерігайтеся підробок при покупці пуховика. Дуже часто, під виглядом цього виробу пропонуються “дуті” куртки з синтепону.

Це не означає, що вироби з синтепону не потрібно купувати. Це означає, що, купуючи, потрібно розуміти за що ви платите гроші.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button